Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 1 lutego 2019, 13:06

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Wyniki turnieju Artifacta i zmiana na pozycji lidera w rankingu Friendly Fire

Ostatni turniej Artifacta okazał się bardzo wyrównany. Potrzebne było dodatkowe starcie na szczycie, żeby zdecydować kto zbudował najlepszą talię i potrafił ją najlepiej wykorzystać. W walce o PS4 mamy nowego lidera.

Wyniki turnieju Artifacta i zmiana na pozycji lidera w rankingu Friendly Fire - ilustracja #1

Kolejny turniej Friendly Fire rozegraliśmy w karciankę z uniwersum gry DOTA2, czyli w Artifacta. Uczestnicy walczyli w trybie drafta, a nagrodą główną były słuchawki SteelSeries Arctis 3. Walka była bardzo zacięta. Po czterech rundach w systemie szwajcarskim zostało dwóch zawodników z kompletem zwycięstw i niezbędna była dogrywka. Ostatecznie w meczu do dwóch wygranych zwyciężył Mandura, pokonując Oloninho dwa do jednego. Zdobył w ten sposób słuchawki oraz punkty do rankingu Friendly Fire. Wskoczył też na pozycję lidera w rankingu Friendly Fire, gdzie do wygrania jest konsola PlayStation 4 PRO.

Wyniki turnieju Artifacta i zmiana na pozycji lidera w rankingu Friendly Fire - ilustracja #2

Do rankingu Friendly Fire liczą się wyniki z maksymalnie 5 turniejów, więc nadal możesz dołączyć do zabawy i mieć szansę na wygranie konsoli PlayStation 4 PRO. Pełną listę zawodów i informacje na temat rejestracji znajdziesz na stronie friendlyfire.pl.

Wyniki turnieju Artifacta i zmiana na pozycji lidera w rankingu Friendly Fire - ilustracja #3

Ranking Friendly Fire – 1 lutego

Wyniki turnieju Artifacta i zmiana na pozycji lidera w rankingu Friendly Fire - ilustracja #4