Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "CDP.pl Press Release" 9 grudnia 2009, 09:59

Wyniki sprzedaży Mount&Blade: Ogniem i Mieczem

Gra Mount&Blade: Ogniem i Mieczem miała swoją premierę 4 grudnia i po pierwszym weekendzie zanotowała rewelacyjne wyniki sprzedaży oraz zebrała niezwykle entuzjastyczne oceny. Od dawna oczekiwana produkcja Studia Sich okazała się jednym z mikołajkowych hitów i murowanym przebojem gwiazdkowym.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Gra Mount&Blade: Ogniem i Mieczem miała swoją premierę 4 grudnia i po pierwszym weekendzie zanotowała rewelacyjne wyniki sprzedaży oraz zebrała niezwykle entuzjastyczne oceny. Od dawna oczekiwana produkcja Studia Sich okazała się jednym z mikołajkowych hitów i murowanym przebojem gwiazdkowym. O doskonałych wynikach sprzedaży Ogniem i Mieczem świadczy fakt, iż egzemplarzy zabrakło już w niektórych sklepach internetowych, a sama gra znalazła się w notowaniu TOP 10 Empiku.

Wśród najczęściej wymienianych przez graczy zalet Ogniem i Mieczem znajduje się niepowtarzalny sarmacki klimat rozgrywki, ogromna pełna miast, twierdz i wiosek mapa dostępna w grze, wiernie odtworzone realia epoki takie jak uzbrojenie, wnętrza pałaców oraz zamków, a także spektakularne bitwy oraz pojedynki na szable!

Tytuł święci podobne sukcesy u naszych wschodnich sąsiadów, gdzie otrzymał bardzo wysokie noty (83%, wyższe niż podstawowe Mount&Blade) oraz prestiżowe wyróżnienie redakcji magazynu „???". Po pierwszym weekendzie Ogniem i Mieczem zajęło 5 miejsce wśród najlepiej sprzedających się gier w Soyuz - największej sieci moskiewskich sklepów.

Przypominamy, iż gra Mount&Blade: Ogniem i Mieczem dostępna jest zarówno w wersji standardowej w cenie 79,90 zł, jak i wyjątkowo bogatym WYDANIU KOLEKCJONERSKIM dostępnym za jedyne 139.90.

UWAGA! Edycja kolekcjonerska ukazała się w bardzo limitowanym nakładzie i praktycznie została już całkowicie wyprzedana!