Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 czerwca 2016, 11:13

autor: Keczup

Wydawca serii Tropico dziękuje za wspólne 10 lat i rozdaje darmowe gry

Kalypso Media – wydawca serii Tropico – z okazji 10-lecia istnienia przygotował specjalne prezenty dla graczy. Wszyscy subskrybenci newslettera firmy cyklicznie otrzymywać będą darmowe gry, a ponadto m.in. na Steamie obniżane będą ceny wybranych tytułów z katalogu firmy.

Dobra wiadomość dla wszystkich wielbicieli gier powiązanych z niemieckim przedsiębiorstwem Kalypso Media. Firma świętuje 10 lat działalności i z tej okazji uruchomiła specjalne promocje na platformie Steam. Dodatkowo każdy z subskrybentów newslettera wydawcy może liczyć na darmowe kody do gier. Nie doprecyzowano, czy ich wysyłką zostaną objęci wszyscy, czy tylko dotychczasowi subskrybenci newslettera. Pozostaje więc po prostu spróbować samemu.

Wydawca serii Tropico dziękuje za wspólne 10 lat i rozdaje darmowe gry - ilustracja #1

Na pierwszy ogień poszła gra Imperium Romanum w wersji Gold – strategia wydana w 2008 roku, pozwalająca wcielić się w rzymskiego zarządcę i poprowadzić swoją prowincję ku dobrobytowi. Kalypso Media zakłada udostępnienie kolejnych gier swoim subskrybentom w najbliższych miesiącach.

Jeśli nadal nie robi to na Was wrażenia, to dodam, że wydawca uruchomił już promocję, w ramach której nabędziemy wybrane tytuły związane z niemiecką firmą jedynie za 10% standardowej ceny. Pierwsza akcja dotyczy gry Ceville. Bajkową przygodówkę nabędziemy na Steamie do 13 czerwca za niecałe 1 euro (około 4,30 zł).

Na oficjalnym blogu Kalypso dyrektor zarządzający, Simon Hellwig, nie krył zadowolenia z pierwszej dekady działalności firmy i zaprosił wszystkich graczy do wspólnego świętowania. „Tak jak wspominamy przeszłość, w równym stopniu patrzymy w przyszłość, gdzie czekają na nas kolejne rewelacyjne produkcje. Chcemy dzielić się z graczami jeszcze większą dawką informacji w przyszłości, a przy okazji mamy nadzieję, że razem z nami będziecie świętować nasz dzisiejszy jubileusz i wszystkie następne” – napisał.

Już w najbliższym czasie dowiemy się, które produkcje zostaną objęte specjalną promocją, oraz jakie kolejne darmowe tytuły wydawca przygotował dla subskrybentów swojego newslettera. Pod tym linkiem możecie się do niego zapisać.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.