Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 marca 2013, 10:50

autor: Sarge

Wyciekło logo Assassin's Creed: Rising Phoenix - film czy nowa gra na PS Vita?

Do sieci trafiło niewiele mówiące logo Assassin's Creed: Rising Phoenix. Natychmiast pojawiły się spekulacje, że może to być tytuł nadchodzącego filmu lub nowej gry przygotowywanej z myślą o PlayStation Vita.

Do sieci wyciekło logo Assassin’s Creed: Rising Phoenix Rising Phoenix, naniesione na mało wyraźne zdjęcie. W tej chwili nie wiadomo, do jakiego produktu może odnosić się ten tytuł - nieoficjalnie mówi się o filmie lub o grze na PlayStation Vita.

Na widocznym zdjęciu szczególnie warta uwagi jest adnotacja dotycząca Ubisoft Digital Arts. Jest to studio pracujące swego czasu m.in. nad filmem Predators. W związku z tym pojawiło się przypuszczenie, że Assassin’s Creed: Rising Phoenix może być nadchodzącym filmem na podstawie serii Assassin’s Creed.

Czym jest Assassin's Creed: Rising Phoenix? - Wyciekło logo Assassin's Creed: Rising Phoenix - film czy nowa gra na PS Vita? - wiadomość - 2013-03-08
Czym jest Assassin's Creed: Rising Phoenix?

Według innej teorii, Assassin’s Creed: Rising Phoenix jest kolejną odsłoną cyklu powstającą na PlayStation Vita. Kilka dni temu serwis VGLeaks (znany za sprawą dość często sprawdzających się wycieków) informował, że firma Ubisoft zamierza wydać przedstawiciela serii Assassin’s Creed na PlayStation Vita jeszcze w tym roku. Kilka miesięcy temu na tę konsolę przenośną ukazał się Assassin’s Creed III: Liberation, towarzysząc premierze Assassin’s Creed III.

Jak dotąd firma Ubisoft nie skomentowała dzisiejszego wycieku, więc nie możemy z całą pewnością stwierdzić, czym jest Assassin’s Creed: Rising Phoenix. Ostatnio doczekaliśmy się jednak oficjalnej zapowiedzi gry Assassin’s Creed IV: Black Flag. Pełnoprawna odsłona popularnego cyklu jest tworzona z myślą o PC, Wii U, PlayStation 4, PlayStation 3 oraz Xboksie 360.