Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 15 lipca 2015, 14:30

autor: Meehow

Wyciekł zwiastun filmowej adaptacji Warcrafta

Serwis AlphaNerd opublikował zapis wideo z zamkniętego pokazu oficjalnego zwiastuna filmowej adaptacji gry Warcraft. Obraz wejdzie do kin w czerwcu przyszłego roku.

Serwis AlphaNerd opublikował zapis wideo z zamkniętego pokazu oficjalnego zwiastuna (lub po prostu fragmentów) filmowej adaptacji kultowej gry Warcraft: Orcs & Humans, jaki odbył się podczas panelu wytwórni Legendary Picutres na tegorocznej edycji Comic-Conu w San Diego. Choć jakość materiału nie zachwyca, wszak zarejestrowany został „po partyzancku” z ukrycia, to daje on pewien przedsmak tego, co zapewne wkrótce zostanie pokazane szerszej widowni. Na rzeczonym zwiastunie pojawia się kilka prominentnych postaci uniwersum, m.in. niesławny szaman Gul’dan, odpowiedzialny za zawarcie przez orków paktu z demonicznym Mannorothem, Durotan, ojciec Thralla i wódz klanu Lodowego Wilka, Ogrim Doomhammer, wódz klanu Czarnej Skały oraz Grom Hellscream, wódz klanu Wojennej Pieśni. Oprócz tego na trailerze da się zauważyć Drakę, żonę Durotana, a także Garonę, pół-orczycę pół-dranei. Tłem zwiastunowych wydarzeń jest budowa Mrocznego Portalu i przygotowanie do inwazji na świat Azeroth, zamieszkiwanego m.in. przez ludzi, elfów i krasnoludów. Jej bezpośrednim pokłosiem jest tzw. Pierwsza Wojna, którą znamy z wyżej wspomnianego klasyka studia Blizzard Entertainment.

O filmowej adaptacji przebojowego cyklu gier strategicznych Warcraft wiemy coraz więcej. W listopadzie ubiegłego roku poznaliśmy jej obsadę aktorską, w maju zobaczyliśmy pierwsze zdjęcie z planu, zaś trzy dni temu pisaliśmy o prezentacji postaci Durotana i Anduina Lothara. W tej chwili kinowy debiut rzeczonego obrazu planowany jest na czerwiec 2016 roku.

Wyciekł zwiastun filmowej adaptacji Warcrafta - ilustracja #1