Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 2 maja 2022, 12:26

Wyciek Doktor Strange w multiwersum obłędu potwierdza pojawienie się znanej postaci

Do sieci trafił fragment filmu Doktor Strange w multiwersum obłędu. Potwierdza on plotki na temat pojawienia się ważnej postaci z komiksów.

Marvel Studios/materiały promocyjne

Przeciek należy traktować jako spoilerowy, więc zalecamy nie czytanie dalszej treści newsa osobom, które nie chcą zepsuć sobie seansu filmu Doctor Strange in the Multiverse of Madness.

Fragment, który został wrzucony do sieci, prawdopodobnie nagrano podczas jednego z próbnych pokazów w kinie (via Forbes). Potwierdza on pojawienie się znanej z komiksów grupy Illuminatów. W jej filmowy skład najprawdopodobniej wchodzą Kapitan Carter (w tej roli Hayley Atwell), Black Bolt, Kapitan Marvel w wersji Moniki Rambeau oraz Reed Richards z Fantastycznej Czwórki, w którego wcieli się John Krasinski.

Angaż tego ostatniego aktora byłby więc potwierdzeniem plotek, które pojawiały się od wielu miesięcy. To właśnie znany z serialu The Office John Krasinski był faworytem fanów do wcielenia się w rolę Mistera Fantastica. Czy oznacza to, że jego żona Emily Blunt zagra postać Sue Storm?

Warto pamiętać, że najprawdopodobniej Reed Richards z tego klipu nie jest tym z MCU, jednak nie jest wykluczone, że John Krasinski wcieli się w tę postać w planowanym filmie o Pierwszej Rodzinie Marvela.

Oprócz wymienionych wcześniej postaci widzimy również zakrwawioną Wandę, która zapewne będzie walczyła z członkami Illuminati. Ta scena wydaje się potwierdzać doniesienia, jakoby Scarlet Witch miała być głównym czarnym charakterem tej historii.

Wydaje się, że ten fragment filmu Doktor Strange w multiwersum obłędu jest prawdziwy, bowiem z sieci znikają po nim praktycznie wszystkie ślady. Na temat wycieków, z którymi borykają się ostatnio filmy z MCU wypowiedział się Kevin Feige (via The Direct).

Dochowanie wszystkiego w tajemnicy jest naprawdę trudne, jednak musimy zrobić wszystko, żeby wyciek nie popsuł doświadczenia z filmu. Sytuacja z Bez drogi do domu pokazała nam, że jest to jak najbardziej możliwe. Musimy robić wszystko, aby nasze filmy i seriale dostarczyły wiele wrażeń, bez względu na to, co wiesz przed seansem.

Jakich wrażeń dostarczy nam Doktor Strange w multiwersum obłędu dowiemy się już 6 maja. Gwiazdami filmu są Benedict Cumberbatch, Elizabeth Olsen, Rachel McAdams, Chiwetel Ejiofor, Xochitl Gomez oraz Benedict Wong.