Wybieramy najlepszą strzelaninę wszech czasów!

Po wyborze stu najlepszych gier RPG przyszedł czas na strzelaniny. Podobnie jak poprzednio, zapraszamy Was do głosowania i wybrania najlepszej strzelaniny wszech czasów.

Redakcja GRYOnline.pl

Komentarze

Znak rozpoznawczy wielu strzelanek – Helmut z przyszłości z karabinem. - Wybieramy najlepszą strzenainę wszechczasów! - wiadomość - 2016-04-08
Znak rozpoznawczy wielu strzelanek – Helmut z przyszłości z karabinem.

Po liście 100 najlepszych RPG wszech czasów postanowiliśmy pójść za ciosem i przygotować podobne zestawienie dotyczące strzelanin. Przy czym od razu podkreślamy, że mamy tu na myśli shootery wszelkiego typu, nie tylko najbardziej popularne FPS-y. Zestawienie nie zawiera jednak gier, które kwalifikują się do odmiennych gatunków, np. skradanek i wszelkiej maści sandboksów z serią Grand Theft Auto na czele, gdzie strzelanie do przeciwników jest tylko jedną z kilku głównych aktywności.

Pięć najlepszych RPG wyłonionych w głosowaniu na najlepsze RPG wszech czasów:
  • Baldur’s Gate II: Cienie Amn
  • Wiedźmin 2: Zabójcy Królów
  • The Elder Scrolls V: Skyrim
  • Fallout 2
  • Planescape: Torment

Po długich debatach wewnątrzredakcyjnych wyłoniliśmy setkę szczęśliwców, którą możecie zobaczyć w poniższej ankiecie. Finalny ranking będzie zależeć w dużej mierze od Was, bo to Wasze głosy będą mieć największe znaczenie. W zależności od zajętego miejsca, każdy tytuł otrzyma od zera do stu punktów, które następnie zsumujemy z punktami przydzielonymi przez załogę naszego serwisu. Wyniki zostaną także zmodyfikowane na bazie ankiety przeprowadzonej na Facebooku, która pojawi się na stronie odpowiedniego wydarzenia już w najbliższy weekend.

Gorąco zachęcamy Was do wzięcia udziału w głosowaniu. Pamiętajcie, możecie wybrać tylko jeden tytuł, więc dobrze zastanówcie się, która produkcja zasługuje na najwyższe laury.

Strzelanina wszech czasów to:

58

No Thing - premiera surrealistycznej zręcznościówki polskiego studia Evil Indie Games

Następny
No Thing - premiera surrealistycznej zręcznościówki polskiego studia Evil Indie Games

12 tysięcy dolarów na mikropłatności w Clash Royale? Dla youtubera Chief Pata to nie problem

Poprzedni
12 tysięcy dolarów na mikropłatności w Clash Royale? Dla youtubera Chief Pata to nie problem

Kalendarz Wiadomości

Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl