Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 czerwca 2018, 12:10

autor: Adrian Werner

WWE 2K19 wkroczy na ring w październiku

Firma 2K Games ujawniła WWE 2K19, czyli nową odsłonę serii wrestlingowej. Poznaliśmy datę premiery i zawartość edycji specjalnych. Ponadto zapowiedziano konkurs, w którym zwycięzca zmierzy się w grze z zapaśnikiem z okładki. Jeśli wygra, to otrzyma w nagrodę okrągły milion dolarów.

WWE 2K19 ukaże się w październiku. - WWE 2K19 wkroczy na ring w październiku - wiadomość - 2018-06-20
WWE 2K19 ukaże się w październiku.
WWE 2K19 W SKRÓCIE:
 1. Deweloper gry: Yuke’s
 2. Wydawca: 2K Games
 3. Gatunek: sportowa
 4. Platformy: PC, XONE, PS4
 5. Data premiery: 9 października 2018 r.

Firma 2K Games ujawniła datę premiery WWE 2K19, czyli tegorocznej edycji popularnej marki gier wrestlingowych. Produkcja trafi do sprzedaży 9 października, równocześnie na PC, Xboksa One i PlayStation 4. Tym samym dochowana zostanie tradycja serii. Od czasów wydanego w 2012 r. WWE’13, każda kolejna pozycja z głównego cyklu ukazywała się bowiem w dziesiątym miesiącu roku. Niestety, na razie twórcy nie udostępnili żadnych materiałów wideo ani nie podzielili się informacjami o planowanych nowościach.

Obecnie potwierdzono tylko wersje na trzy wspomniane platformy. Należy jednak pamiętać, że poprzednia część serii, czyli WWE 2K18, ukazała się również na Nintendo Switch. Stało się to jednak dwa miesiące po debiucie na innych konsolach. Możliwe więc, że tym razem będzie podobnie.

Ponadto 2K Games poinformowało, że poza standardowym wydaniem, WWE 2K19 dostępne będzie również w dwóch edycjach specjalnych.

WWE 2K19 Deluxe Edition

W edycji Deluxe gry znajdziemy:

 1. Pełną wersję gry,
 2. przepustkę sezonową,
 3. cyfrowe bonusy pre-orderowe,
 4. cyfrową zawartość z Edycji Kolekcjonerskiej.

WWE 2K19 Collector's Edition

Z kolei w w Edycji Kolekcjonerskiej znajdziemy:

 1. Pełną wersję gry,
 2. przepustkę sezonową,
 3. cyfrowe bonusy pre-orderowe,
 4. dodatkową cyfrową zawartość,
 5. kolekcjonerskie gadżety,
 6. unikalne bonusy do mobilnej gry WWE SuperCard.

Niestety, 2K Games nie ujawniło więcej konkretów. Nie wiemy więc, czym dokładnie będą bonusy pre-orderowe, dodatkowa cyfrowa zawartość czy kolekcjonerskie gadżety.

Wydawca zapowiedział za to ciekawy konkurs, którego zwycięzca zainkasuje nagrodę w wysokości miliona dolarów. W WWE 2K19 ma się pojawić nieujawniony jeszcze specjalny tryb. Gracze, którzy odniosą w nim sukces, będą mogli nagrać wideo z powodami, dla których uważają się za godnych rywalizowania z AJ Stylesem, czyli zapaśnikiem z okładki gry.

Spośród nadesłanych propozycji 2K Games w kilku fazach wybierze ostatecznie czterech graczy, którzy zmierzą się ze sobą w półfinałach, a potem w finale. Zwycięzca zabawy otrzyma możliwość stoczenia pojedynku z samym AJ Stylesem. Na szczęście ta walka również odbędzie się grze, a nie na prawdziwym ringu. Jeśli gracz zatriumfuje, to w nagrodę otrzyma milion dolarów.

 1. Oficjalna strona serii