Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweiOSAND
Okładka WWE SuperCard (iOS)
OkładkaWWE SuperCard (iOS)

WWE SuperCard

Gra sportowo-karciana wyprodukowana na licencji federacji WWE. Podczas zabawy kolekcjonujemy karty z wrestlerami, które następnie wykorzystujemy do walki w rozmaitych trybach. Produkcja udostępniana jest za darmo w modelu biznesowym free-to-play.

Sportowe | zagraj za darmo | wrestling | karciane

Kolekcja gier
Obserwuj grę

WWE SuperCard Premiera

12sie2014

AND

14sie2014

iOS

WWE SuperCard na platformę AND i iOS to gra karciana wyprodukowana na licencji federacji WWE przez studio Cat Daddy Games na zlecenie firmy 2K Games. Deweloper znany jest z rozmaitych tytułów, w tym z aplikacji Evolve: Hunters Quest.

Mechanika

Tytuł jest połączeniem gry sportowej z karcianką i najłatwiej porównać go do FIFA 16 Ultimate Team, choć nie traktuje o zmaganiach piłkarzy. Ogólne zasady są jednak takie same w obu produkcjach. Rozgrywka w WWE SuperCard na platformę AND i iOS polega bowiem na zbieraniu kart z zapaśnikami z federacji WWE, których następnie wystawiamy do walki z innymi wojownikami. Poszczególne karty możemy ulepszać, dzięki czemu zawodnicy w trakcie starć używają silniejszych ataków.

Tryby gry

WWE SuperCard na platformę AND i iOS oferuje rozgrywkę w kilku trybach. Oprócz normalnej kariery możemy także wziąć udział w King of the Ring, spotkaniu sparingowym czy też rozmaitych, cotygodniowych wydarzeniach. Dodatkowo w kolejnych sezonach twórcy wprowadzają nowe opcje oraz oczywiście kolejne karty.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe WWE SuperCard: 12+

AND
iOS