Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 lipca 2015, 15:40

autor: Renox

WWE 2K16 – złóż pre-order i zagraj jako Terminator

Firma 2K Games ujawniła, że osoby, które przedpremierowo zamówią grę WWE 2K16, otrzymają możliwość zagrania jako… Terminator T-800. Elektroniczny morderca ma być dostępny w dwóch wersjach – z pierwszego filmu z 1984 roku oraz jego młodszej o siedem lat kontynuacji pt. Terminator 2: Dzień Sądu.

Złożenie przedpremierowego zamówienia na WWE 2K16 pozwoli zagrać Terminatorem. - WWE 2K16 – zamów preorder i zagraj jako Terminator - wiadomość - 2015-07-27
Złożenie przedpremierowego zamówienia na WWE 2K16 pozwoli zagrać Terminatorem.

WWE 2K16 to kolejna odsłona bardzo popularnej serii gier sportowych poświęconych wrestlingowi. Podczas zabawy gracze wcielą w wybranych zapaśników – zarówno byłych mistrzów tej dyscypliny, jak i obecnych gwiazd. Zgodnie z informacją prasową rozesłaną przez firmę 2K Games, osoby, które przedpremierowo zamówią wspomnianą produkcję, zagrają również… Terminatorem.

Podczas zabawy gracze będą mogli przejąć kontrolę nad Elektronicznym Mordercą z modelu T-800 w dwóch wersjach - z oryginalnego filmu z 1984 roku oraz jego kontynuacji, Terminatora 2: Dzień Sądu, który swoją premierę miał siedem lat później. W sieci pojawił się krótki zwiastun omawianej promocji, chociaż umieszczone niżej nagranie z właściwym gameplayem niestety nie ma za wiele wspólnego. Nie zmienia to jednak faktu, że klimatu odmówić mu nie można, ponieważ Arnold, wraz z innymi zapaśnikami, doskonale odtwarza w nim kultową scenę znaną z Dnia Sądu.

WWE 2K16 zadebiutuje na rynku w październiku tego roku w wersji na konsole PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 oraz Xbox One. W omawianym tytule gracze znajdą szeroką gamę różnej maści zawodników (jak np. Ultimate Warrior, The Rock czy Sting), chociaż zabraknie wśród nich Hulka Hogana. 2K Games podjęło taką decyzję po tym, jak w jednym z wywiadów wrestler w rasistowski sposób odnosił się do innego znanego zawodnika - Bookera T.