Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 20 kwietnia 2015, 17:47

autor: Adrian Werner

WWE 2K – dobrze oceniana wrestlingowa bijatyka trafiła do sprzedaży

Doczekaliśmy się premiery WWE 2K, czyli mobilnej odsłony popularnej konsolowej marki wrestlingowych bijatyk. Gra dostępna jest na systemy iOS i Android i zbiera wysokie oceny recenzentów.

Nadszedł wreszcie dzień, na który fani wrestlingu czekali od dawna. Do sprzedaży trafiła bowiem opracowana specjalnie z myślą o urządzeniach mobilnych bijatyka WWE 2K.

Produkcja dostępna jest w wersjach na systemy iOS i Android. Na obu kosztuje ok. 37 złotych. Jest to gra z kategorii premium, a więc nie zawiera mikropłatności.

Zgodnie z tytułem, gra pozwala na wcielenie się w największe gwiazdy ligi WWE. Możemy pokierować m.in. Romanem Reignsem, Danielem Bryanem, Johnem Cena, Triple H, Undertakerem, Hulkiem Hoganem czy Stingiem na czele. Każdy z nich wyposażony został naturalnie we własny zestaw unikalnych technik i ataków. Każdy posiada także specjalne wejście, prezentowane w filmowym stylu przed wkroczeniem na ring.

Gra oferuje kilka trybów zabawy. Poza tradycyjną kampanią oraz sieciowymi pojedynkami multiplayer możemy bawić się także w tryb Create-a-Superstar, w którym zamieniamy wrestlera-żółtodzioba w prawdziwą gwiazdę ringu. Podczas tej ostatniej opcji nie wcielamy się w prawdziwego zawodnika, lecz kreujemy zupełnie nową postać, swobodnie decydując o jej wyglądzie oraz talentach.

Produkcja oferuje wysoką jakość wykonania. Udane są zwłaszcza modele zapaśników, na tyle szczegółowe, że bez problemu można rozpoznać ulubieńców znanych z ekranów telewizyjnych. Autorzy zamieścili także w grze masę elementów do odblokowania, takich jak alternatywne kostiumy czy akcesoria, które zachęcają do kontynuowania zabawy. Ponadto dla początkujących graczy przygotowano tryb treningowy, zaznajamiający ze wszystkimi potrzebnymi technikami walki.