Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweiOSAND
Okładka WWE 2K (iOS)
OkładkaWWE 2K (iOS)

WWE 2K

Opracowana we współpracy studia n-Space i zespołu Visual Concepts próba przeniesienia popularnej konsolowej serii wrestlingowej WWE 2K na ekrany urządzeń mobilnych.

Sportowe | wrestling | walka

Kolekcja gier
Obserwuj grę

WWE 2K Premiera

16kwi2015

iOS AND

producent: n-Space wydawca: 2K Games Strona oficjalna

WWE 2K to pierwsza odsłona słynnej konsolowej serii wrestlingowej przeznaczona na urządzenia mobilne. Produkcja jest wspólnym dziełem studia n-Space (m.in. RollerCoaster Tycoon 3D, współtwórcy Sword Coast Legend) oraz zespołu Visual Concepts, odpowiedzialnego za edycje na „duże” konsole i pecety.

WWE 2K pozwala wcielić się w plejadę gwiazd WWE – z Romanem Reignsem, Danielem Bryanem, Johnem Cena, Triple H, Undertakerem, Hulkiem Hoganem i Stingiem na czele. Każdy z wojowników dysponuje zestawem unikalnych ataków i zagrań, a także charakterystycznym dla siebie wejściem, udanie nakręcającym atmosferę przed walką.

Pod względem zawartości gra nie odbiega zanadto od tego, do czego przyzwyczaiły nas edycje konsolowe i pecetowe. Do dyspozycji gracza oddano tryb Create-a-Superstar, w którym zamieniamy wrestlera-żółtodzioba w prawdziwą gwiazdę ringu. Co ważne, nie wcielamy się tu w prawdziwego zawodnika, lecz kreujemy zupełnie nową postać, swobodnie decydując o jej wyglądzie oraz talentach. Ponadto w grze umieszczono obszerny tryb Kariery oraz sieciową opcję multiplayer.

Gra powstała w oparciu o trójwymiarowy silnik graficzny, oferujący całkiem spore możliwości w zakresie kreacji. Szczególnie dobrze prezentują się modele zawodników – nikt nie powinien mieć problemów w rozpoznaniu w nich autentycznych gwiazd ringu.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe WWE 2K: 12+

iOS
AND