Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 marca 2021, 09:43

WoW Classic - rozpoczęły się beta-testy dodatku The Burning Crusade

Deweloperzy ze studia Blizzard Entertainment przekazali, że rozpoczęli wysyłać zaproszenia do beta-testów dodatku The Burning Crusade Classic do klasycznej wersji World of Warcraft.

W SKRÓCIE:

  1. rozpoczęły się beta-testy pierwszego rozszerzenia do World of Warcraft ClassicThe Burning Crusade Classic;
  2. zaproszenia będą wysyłane drogą mailową.

Studio Blizzard Entertainment poinformowało, że rozpoczęły się beta-testy pierwszego dodatku do gry MMORPG World of Warcraft Classic, czyli The Burning Crusade Classic. Informacja została przekazana w notce na oficjalnej stronie produkcji.

Testerzy będą stopniowo zapraszani (mailowo) do wzięcia udziału w zabawie i podzielenia się swoimi uwagami z deweloperami. W wiadomości znajdzie się link, który umożliwi ściągniecie klienta potrzebnego do uruchomienia bety w ramach aplikacji Bettle.net. Osoby obawiające się prób oszustwa mogą po prostu zalogować się na swoje konto i sprawdzić, czy mają możliwość pobrania gry (opcję znajdziecie klikając szare rozwijane menu nad przyciskiem „Graj” w aplikacji Battle.net).

Dodatek The Burning Crusade Classic został zapowiedziany w czasie tegorocznego BlizzConu. Rozszerzenie nie ma na razie konkretnej daty premiery, ale wiemy, że zostanie udostępnione wszystkim w ramach darmowej aktualizacji (do zabawy wystarczy opłacony abonament normalnej wersji World of Warcraft).

  1. World of Warcraft - recenzja gry
  2. Addony do World of Warcraft Classic – najważniejsze modyfikacje
  3. World of Warcraft Classic – strona oficjalna