Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 listopada 2020, 21:03

WoW Shadowlands - zobacz trailer Beyond the Veil

Za tydzień do World of Warcraft trafi dodatek Shadowlands. Z okazji zbliżającej się premiery rozszerzenia opublikowany został cinematic trailer Beyond the Veil, przybliżający nowy świat, który gracze będą mogli zwiedzić.

Za tydzień zadebiutuje Shadowlands, czyli kolejny duży dodatek do popularnego MMORPG-a World of Warcraft. Z tej okazji opublikowany został krótki cinematic trailer zatytułowany Beyond the Veil. Materiał zawiera przegląd wszystkich lokacji, które będziemy mogli zwiedzić w nadchodzącym rozszerzeniu. Całość możecie zobaczyć poniżej.

Warto wspomnieć, że na początku listopada do World of Warcraft trafił tzw. pre-patch, który przygotowuje grę pod wspomniany dodatek. Wśród wprowadzonych przez niego zmian można wyróżnić między innymi ciepło przyjęty przez graczy nowy system rozwijania postaci. W podobnym czasie zaprezentowano także trzy teasery, przybliżające faktyczny wygląd nowych krain, które pojawią się w rozszerzeniu.

  1. Blizzard nie składa broni – Graliśmy w World of Warcraft Shadowlands
  2. World of Warcraft: Shadowlands – strona oficjalna

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej