Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Techland Press Release" 20 lutego 2015, 18:02

Worlds of Magic – polska strategia 4X ozłocona

Nadchodzi duchowy spadkobierca legendarnego Master of Magic!

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Worlds of Magic, strategia 4X stworzona przez polskiego developera - studio Wastelands Interactive – zyskała właśnie status Gold! Duchowy spadkobierca legendarnego Master of Magic, jednej z najlepszych strategii, jaka kiedykolwiek powstała - już wkrótce trafi na półki sklepowe. Gra w wersji PC pojawi się w sprzedaży w dniu 19 marca 2015r.

Worlds of Magic – polska strategia 4X ozłocona - ilustracja #1

Worlds of Magic to turowa gra strategiczna 4X, przenosząca graczy w świat fantasy i stawiająca przed zadaniem zdobycia dominacji za pomocą magii & miecza… oraz ekonomii, niezbędnej do stworzenia solidnych fundamentów pod swoje królestwo.

Zakładaj miasta, twórz armie, badaj i rzucaj czary, najmuj doświadczonych bohaterów i konstruuj potężne artefakty, niszcząc wrogów w trakcie taktycznie rozgrywanych bitew w oparciu o system D20. To wszystko będzie potrzebne Ci w walce o tytuł najpotężniejszego Czarnoksiężnika.

• 8 grywalnych ras

• Blisko 30 surowców i zasobów

• Ponad 80 jednostek militarnych

• Ponad 40 jednostek wędrujących po mapach i możliwych do przywołania na pole bitwy

• 40 bohaterów i czempionów

• Ponad 400 zaklęć, podzielonych na 13 kręgów magii