Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 16 maja 2019, 16:39

autor: "Vergil"

World War Z przecenione do 29,82 zł miesiąc po premierze

Od premiery gry World War Z minął zaledwie miesiąc, a już trafiła ona do okazałej promocji. W ramach wyprzedaży Epic Mega Sale jej pecetową wersję można bowiem zdobyć za 29,82 zł, co oznacza ponad 60-procentową obniżkę ceny.

Jedną z produkcji przecenionych w Epic Games Store w ramach wyprzedaży Epic Mega Sale jest World War Z, czyli kooperacyjna strzelanka TPP, w której gracze wcielają się w śmiałków stawiających czoła hordom żywych trupów. W chwili, w której są pisane te słowa, ów tytuł można zdobyć za 29,82 zł, co oznacza, że doczekał się on ponad 60-procentowej obniżki ceny. Jest to o tyle ciekawe, że wyprzedaż wystartowała dokładnie miesiąc po premierze omawianego dzieła zespołu Saber Interactive.

Osoby, które nabyły tę pozycję w pełnej cenie, mogą więc czuć się w pewien sposób oszukane. Mowa przede wszystkim o tych, którzy zdecydowali się na zakup w okolicach premiery, bo choć firma Epic Games oferuje zwroty różnicy pomiędzy wydanymi kwotami a cenami obowiązującymi podczas wyprzedaży, dotyczy to tylko zakupów dokonanych w dniach 2-15 maja i zamówień na niewydane jeszcze produkcje.

Ponad 60-procentowa obniżka ceny gry World War Z po miesiącu od jej premiery raczej nie przypadnie do gustu graczom, którzy nabyli ten tytuł w okolicach jego debiutu. - World War Z przecenione do 29,82 zł miesiąc po premierze - wiadomość - 2019-05-16
Ponad 60-procentowa obniżka ceny gry World War Z po miesiącu od jej premiery raczej nie przypadnie do gustu graczom, którzy nabyli ten tytuł w okolicach jego debiutu.

Warto zaznaczyć, że World War Z nawet bez przeceny mogło się pochwalić pokaźnym gronem posiadaczy. Dość powiedzieć, że w ciągu raptem ośmiu dni od debiutu produkcja znalazła ponad milion nabywców na wszystkich platformach. W związku z tym studio Saber Interactive snuje już plany związane z rozwojem swojego projektu, a obejmują one dodatkową misję, nowy typ przeciwnika, ekstremalny poziom trudności, przedmioty kosmetyczne czy wreszcie tygodniowe wyzwania. Poza tym autorzy pracują nad nowym trybem survivalowym oraz rozmaitymi poprawkami.

  1. Oficjalna strona internetowa gry World War Z
  2. World War Z za 29,82 zł w Epic Games Store