Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 16 maja 2019, 16:23

Stories Untold od dziś za darmo w Epic Games Store [aktualizacja]

Od dziś w Epic Games Store będzie można zdobyć za darmo nietypową grę przygodową w klimatach grozy od studia No Code – Stories Untold. Produkcja zostanie udostępniona o 17:00 czasu polskiego.

Aktualizacja

Stories Untold jest już dostępne do pobrania. Poznaliśmy też kolejny tytuł, który zostanie sprezentowany w Epic Games Store – będzie nim udana zręcznościówka RiME od hiszpańskiego studia Tequila Works. Produkcję będziemy mogli dodać do swojej biblioteki gier w dniach 23-30 maja.

Oryginalna wiadomość

Stories Untold kolejnym prezentem od Epic Games. - Stories Untold od dziś za darmo w Epic Games Store [aktualizacja] - wiadomość - 2019-05-16
Stories Untold kolejnym prezentem od Epic Games.

Firma Epic Games kontynuuje promocję, w ramach której co jakiś czas rozdaje swoim klientom darmowe gry. Tym razem padło na oryginalny horror od niezależnego studia No Code, czyli Stories Untold. Produkcja powinna zostać udostępniona około godziny 17:00 i będzie można dodać ją do swojej biblioteki przez następne dwa tygodnie – do 30 maja.

Stories Untold to swoista antologia, zbierająca kilka strasznych historii, których akcja toczy się w latach 80. XX wieku. Poznajemy je poprzez gry tekstowe, których doświadcza kontrolowany przez nas bohater. Od czasu do czasu musimy też wykonywać zagadki, dzięki którym popychamy akcję naprzód. Z biegiem czasu opowieści stają się coraz bardziej niepokojące, a protagonista zaczyna podejrzewać, że mogą być czymś więcej niż tylko fikcją. A może po prostu odchodzi od zmysłów?

Warto też odnotować, że najbliższe kilkadziesiąt minut to ostatnia szansa, by nie wydając ani grosza, zgarnąć zabawną grę przygodową od studia 2D Boy – World of Goo. Przypominamy również, że koncern Epic Games planuje rozdawać darmowe gry do końca 2019 roku. Mało tego, w czasie rozpoczętej właśnie wyprzedaży będzie ich dwa razy więcej – każdego tygodnia otrzymamy nowy prezent. Na razie nie wiemy, jaka będzie kolejna pozycja na liście.

  1. Epic Games Store – strona oficjalna
  2. No Code Studio – strona oficjalna