Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 maja 2019, 08:44

autor: Adrian Werner

World War Z - poznaliśmy plany rozwoju gry

Zespół Saber Interactive poinformował o aktualizacjach, jakie planowane są do gry World War Z. Mamy otrzymać m.in. nową misję, dodatkowy typ zombiaka i niedostępny wcześniej poziom trudności.

Kolejne miesiące zapowiadają się ciekawie dla fanów World War Z. - World War Z - poznaliśmy plany rozwoju gry - wiadomość - 2019-05-03
Kolejne miesiące zapowiadają się ciekawie dla fanów World War Z.
PLANY ROZWOJU GRY OBEJMUJĄ M.IN.:
 1. nową misję,
 2. dodatkowy typ wroga,
 3. poziom trudności six-skull,
 4. tygodniowe wyzwania,
 5. nowe przedmioty,
 6. więcej opcji dla graczy pecetowych,
 7. nowy tryb survivalowy.

Studio Saber Interactive zdradziło plany rozwoju gry World War Z na najbliższe miesiące. Produkcja otrzyma serię aktualizacji z nową zawartością. Patche ukażą się w maju, czerwcu oraz lipcu.

W tym miesiącu World War Z wzbogaci się o dodatkową misję, której akcja toczyć się będzie w Tokio. W grze pojawi się również nowy typ przeciwnika, który pluje substancją z wirusem. Kreatura będzie trudna do ubicia, a jeśli nie zrobimy tego właściwie, to po pewnym czasie się zregeneruje i powróci do walki.

W czerwcu gra dostanie ekstremalny poziom trudności nazwany six-skull z unikalnymi nagrodami. W przyszłym miesiącu możemy także spodziewać się dodatkowych przedmiotów kosmetycznych. Z kolei w lipcu wprowadzone zostaną tygodniowe wyzwania oraz kolejna porcja przedmiotów.

Twórcy pracują również nad nowym trybem survivalowym, prywatnymi lobby oraz opcją zmiany klas podczas rozgrywek PvPvZ. W planach jest także umożliwienie graczom pecetowym modyfikowania szerokości pola widzenia (FOV) oraz zapewnienie im większej kontroli nad poziomem detali. Niestety, w przypadku tych nowości nie podano, kiedy możemy się ich spodziewać.

Przypomnijmy, że World War Z ukazało się 16 kwietnia tego roku na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. W ciągu tygodnia od premiery sprzedaż gry przekroczyła milion egzemplarzy, z czego 250 tys. przypadło na wydanie pecetowe. Jest to tym bardziej imponujące, że edycja komputerowa dostępna jest wyłącznie przez Epic Games Store.

 1. World War Z – strona oficjalna
 2. Saber Interactive – strona oficjalna
 3. Forus Home Interactive – strona oficjalna
 4. Epic Games Store – strona oficjalna