Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 sierpnia 2013, 12:30

autor: Sarge

World of Warplanes - znamy dokładną datę premiery pełnej wersji

W przyszłym miesiącu odbędzie się oficjalna premiera pełnej wersji gry World of Warplanes w Europie i Ameryce Północnej. Studio Wargaming przez ostatnie dwa miesiące trwania beta testów poczyniło duże postępy w procesie produkcji i zbliża się do wypuszczenia końcowego produktu.

Studio Wargaming ogłosiło datę premiery gry World of Warplanes w Europie i Ameryce Północnej. Na oficjalny debiut tej lotniczej produkcji MMO od twórców World of Tanks poczekamy jeszcze nieco ponad miesiąc.

Najwcześniej (25 września) premiera World of Warplanes nastąpi w krajach należących do Wspólnoty Niepodległych Państw (m.in. Białoruś, Rosja i Ukraina). W pozostałej części Europy (w tym także w Polsce) i Ameryce Północnej tytuł zadebiutuje 26 września. Przypomnijmy, że gra będzie dostępna za darmo z systemem opcjonalnych mikropłatności.

Wiele osób zagrało już w World of Warplanes podczas beta testów - World of Warplanes - znamy dokładną datę premiery pełnej wersji - wiadomość - 2013-08-20
Wiele osób zagrało już w World of Warplanes podczas beta testów

„Przez dwa miesiące trwania otwartej bety poczyniliśmy duży postęp. Jesteśmy niesamowicie wdzięczni za uwagi od naszych testerów podczas zamkniętej i otwartej bety. Dzięki nim mogliśmy dopieścić naszą grę i mamy nadzieję, że dostarczymy oszlifowaną i głęboką rozgrywkę wszystkim entuzjastom gier MMO i miłośnikom lotnictwa” – powiedział Oleg Gotynyan, dyrektor rozwoju World of Warplanes.

W beta testach wzięło udział blisko 3 miliony graczy, tocząc ponad 202 miliony bitew. Przy okazji studio Wargaming ujawniło, że na targach gamescom (21-25 sierpnia) w Kolonii odwiedzający będą mogli sprawdzić najnowszą wersję World of Warplanes i mieć szansę na wygranie ekskluzywnych nagród od firm J!NX i Nvidia.

World of Warplanes to lotnicza gra MMO przygotowywana przez studio Wargaming, znane m.in. za sprawą popularnej produkcji World of Tanks. World of Warplanes skorzysta z darmowego modelu z systemem opcjonalnych mikropłatności. Tytuł pozwala zasiąść za sterami jednego z wielu samolotów – poczynając od maszyn wykorzystywanych jeszcze przed II wojną światową, aż po prototypowe modele, które nigdy nie zostały oddane do użytku.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.