Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 sierpnia 2013, 08:57

autor: luckie

World of Warcraft – balans klas w patchu 5.4

Wraz z patchem 5.4 klasy postaci w World of Warcraft doczekają się sporych zmian. Usprawnienie balansu wymagać ma osłabienia jednych umiejętności, a wzmocnienia innych.

Hunter odzyska umiejętność Stampede - World of Warcraft – balans klas w patchu 5.4 - wiadomość - 2013-08-13
Hunter odzyska umiejętność Stampede

Aktualizacja 5.4 do World of Warcraft wprowadzi sporo zmian wpływających na balans klas. Poprawki mają dotyczyć m.in. wzmocnienia lub osłabienia zadawanych obrażeń, statystyk, umiejętności itp. Dokładny opis zmian, jakie dotkną poszczególnych postaci, znajdziecie pod niżej podanym adresem:

  1. Zmiany klasowe w patchu 5.4 do World of Warcraft

Studio Blizzard Entertainment apeluje do graczy, by nie zmieszali oni twórców z błotem za to, że ich ulubiona klasa stanie się nieco słabsza. Zmiany mają na celu zapewnić dobrą zabawę wszystkim odwiedzającym świat Azeroth, co oznacza, że niektóre postaci pożegnają się z pewnymi skillami, inne natomiast ulegną wzmocnieniu. Blizzard nie twierdzi, że po wypuszczeniu nowej łatki balans będzie idealny, ale na pewno ulegnie sporej poprawie.

Do innych nowości, jakie przyniesie ze sobą aktualizacja z numerem 5.4 należy tryb Proving Grounds, w którym drużyny graczy mają odpierać kolejne fale wrogów. Zostanie on przeznaczony dla postaci na maksymalnym, 90 poziomie rozwoju. Ponadto za jakiś czas dojdzie do połączenia serwerów o niskiej populacji.

Data wydania łatki pozostaje nieznana. Na razie jest ona sprawdzana w tzw. Public Test Realms. Twórcy zachęcają fanów do udziału w testach i dzielenia się swoimi spostrzeżeniami na oficjalnym forum.

  1. Oficjalna strona gry World of Warcraft
  2. Pełna lista informacji na temat patcha 5.4