Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Wargaming.net Press Release 21 maja 2019, 21:52

World of Tanks: Mercenaries aktualizacja 4.10 wprowadza w życie oczekiwane zmiany przez graczy

Powrót trybu RTS, nowe czołgi i wiele więcej!

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Aktualizacja 4.10 do World of Tanks: Mercenaries przynosi ze sobą zmiany w interfejsie użytkownika. Z nowym wskaźnikiem wartości pancerza dowódcy nie muszą już zgadywać, ile czołg ma pancerza. Podświetlając wybrany element zostanie wyświetlona dokładna wartość zamiast odległości od celu. To skończy zgadywanie, a pozwoli na zwiększenie taktyki strzałów.

Fani gry z radością powitają nowe kamuflaże dla czołgów czechosłowackich, włoskich, ZSRR i niemieckich. Zgodnie z oczekiwaniami graczy ulepszono rotację map oraz przeprowadzono balans czołgów.

Od 21 do 27 strategów i taktyków ucieszy nowa wersja trybu RTS – Commander Mode. Ulepszono znacznie sterowanie (włączając w to obsługę klawiatury i myszy), dodano nowe czołgi i zupełnie nowa mapę – Berlin.

Dostępne czołgi premium poszerzyły się o dwa nowe modele Mauerbrecher VK 168.01 (P) oraz ELC Even 90. Dostępny do 10 czerwca Mauerbrecher VK 168.01 (P) charakteryzuje się mocnym pancerzem, którym osłonicie sojuszników i mocnym działem mogącym zadawać ponad 440 punktów uszkodzeń na pojedynczy strzał. ELC Even 90 to lekki czołg, bardzo mobilny i dający doskonałe wsparcie ogniowe tam, gdzie drużyna go akurat potrzebuje. Ta francuska maszyna dostępna jest do 11 czerwca.

Powracają również lubiane przez społeczność „deals of the week”. Tylko w tym tygodniu kupicie taniej aż o 50% Bear KV-122 i owoc współpracy ze szwedzką grupą powermetalową Sabaton – czołg Primo Victoria!