Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 września 2013, 16:00

autor: Aleksander "Olek" Kaczmarek

World of Tanks – aktualizacja 8.8 okiem Bungo

Nieco ponad tydzień temu europejskie serwery gry World of Tanks otrzymały aktualizację oznaczoną numerem 8.8. Patch wniósł sporo nowych elementów, a o ich prezentację i ocenę pokusił się nasz redakcyjny kolega – Bungo.

O szczegółach zmian, jakie patch 8.8 wprowadził do gry World of Tanks informowaliśmy w ubiegłym tygodniu. Trudno powiedzieć, by miały one rewolucyjny charakter, ale ekipa deweloperska studia Wargaming.net dołożyła starań, by spełnić oczekiwania graczy.

Najważniejsze zmiany zawarte w aktualizacji to przede wszystkim nowe czołgi – cztery w linii radzieckiej oraz po dwa w niemieckiej i chińskiej. Twórcy patcha pokusili się także o cztery mapy, z których jedna jest całkowicie nowa – Tundra, a trzy pozostałe – Bagna, Komaryn i Cichy Brzeg zostały gruntownie przemodelowane. Nie zabrakło również drobnych modyfikacji w interfejsie (np. menu misji oraz możliwość ustawienia języków narodowych w opcjach dźwięku). Zdaniem Bungo, nowe elementy zostały dobrze przemyślane i zaprojektowane. Nie powinny też zaburzyć równowagi rozgrywki.

Warto przypomnieć, że niebawem World of Tanks doczeka się kolejnej dużej aktualizacji. Tym razem przyniesie ona japońskie czołgi (pięć lekkich i dziewięć średnich). Lada chwila zmiany wprowadzone zostaną na zamknięty serwer supertest.

  1. Strona internetowa gry World of Tanks