Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 września 2013, 16:00

autor: Olek

World of Tanks – aktualizacja 8.8 okiem Bungo

Nieco ponad tydzień temu europejskie serwery gry World of Tanks otrzymały aktualizację oznaczoną numerem 8.8. Patch wniósł sporo nowych elementów, a o ich prezentację i ocenę pokusił się nasz redakcyjny kolega – Bungo.

O szczegółach zmian, jakie patch 8.8 wprowadził do gry World of Tanks informowaliśmy w ubiegłym tygodniu. Trudno powiedzieć, by miały one rewolucyjny charakter, ale ekipa deweloperska studia Wargaming.net dołożyła starań, by spełnić oczekiwania graczy.

Najważniejsze zmiany zawarte w aktualizacji to przede wszystkim nowe czołgi – cztery w linii radzieckiej oraz po dwa w niemieckiej i chińskiej. Twórcy patcha pokusili się także o cztery mapy, z których jedna jest całkowicie nowa – Tundra, a trzy pozostałe – Bagna, Komaryn i Cichy Brzeg zostały gruntownie przemodelowane. Nie zabrakło również drobnych modyfikacji w interfejsie (np. menu misji oraz możliwość ustawienia języków narodowych w opcjach dźwięku). Zdaniem Bungo, nowe elementy zostały dobrze przemyślane i zaprojektowane. Nie powinny też zaburzyć równowagi rozgrywki.

Warto przypomnieć, że niebawem World of Tanks doczeka się kolejnej dużej aktualizacji. Tym razem przyniesie ona japońskie czołgi (pięć lekkich i dziewięć średnich). Lada chwila zmiany wprowadzone zostaną na zamknięty serwer supertest.

  1. Strona internetowa gry World of Tanks
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.