Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 września 2013, 13:00

autor: Asmodeusz

World of Tanks – Japońskie czołgi już wkrótce dołączą do gry. Rzut okiem na aktualizację 8.9

Już wkrótce World of Tanks wzbogaci się o kolejne drzewko pojazdów. Do walki stanie aż czternaście pojazdów Kraju Kwitnącej Wiśni, wraz ze znanym już graczom Chi-Ha na czele.

Po dodanej w zeszłym roku linii czołgów Chińskich, World of Tanks wzbogaci się o kolejne drzewko pojazdów z Dalekiego Wschodu. Tym razem do walki dołącza Japonia.

Drzewko technologiczne maszyn Kraju Kwitnącej Wiśni będzie początkowo składało się z czternastu pojazdów: dziewięciu średnich oraz pięciu lekkich czołgów. Ponownie będziemy mieli możliwość pojeździć dobrze wszystkim znanym Chi-Ha, jak również zupełnie nowymi Chi-Ri czy Type 95 Ha-Go. Oprócz tego dostaniemy do dyspozycji maszyny powojenne, takie jak Type 61 czy Type 64 (STB-1) znajdujące się na szczycie drzewka nowych pojazdów.

World of Tanks – Japońskie czołgi już wkrótce dołączą do gry. Rzut okiem na aktualizację 8.9 - ilustracja #1

Japońskie czołgi to dla nas i dla graczy okazja do zapoznania się z innowacyjnymi maszynami oraz obserwowanie ich technologicznej ewolucji w okresie połowy XX-wieku, powiedział główny producent World of Tanks, Mikhail Zhivets. “Modele bazują na oryginalnych projektach japońskich inżynierów i zaoferują czołgistom wierne historycznie możliwości ulepszania pojazdów, każdy przygotowany specjalnie pod konkretne cele w bitwie.”

Wraz z już obecnymi czołgami z USA, Chin, Francji, Wielkiej Brytanii, Niemiec i Rosji, Japonia będzie siódmym krajem reprezentowanym w grze World of Tanks. Zmiany prawdopodobnie już wkrótce trafią na supertest (specjalny serwer testowy dostępny dla niewielkiej grupy graczy), stąd w najbliższym czasie możemy się spodziewać kolejnych informacji dotyczących poszczególnych maszyn.

Japoński czołg lekki III poziomu Type 95 Ha-Go - World of Tanks – Japońskie czołgi już wkrótce dołączą do gry. Rzut okiem na aktualizację 8.9 - wiadomość - 2013-09-19
Japoński czołg lekki III poziomu Type 95 Ha-Go

Niedawno wyciekło również kilka informacji dotyczących nadchodzącej w najbliższych miesiącach łatki 8.9. Oprócz wielu zmian w charakterystyce poszczególnych maszyn otrzymamy do dyspozycji zupełnie nową gałąź niemieckich niszczycieli czołgów. Tym razem będą to słabo opancerzone, lecz świetnie uzbrojone pojazdy, przypominające istniejącego już w grze Dicker Maxa. Otrzymamy zarówno długo wyczekiwanego Nashorna i Sturer Emila jak również prototypowego Rheinmetall-Borsig Waffentrager oraz futurystycznie wyglądającego Waffentrager E-100 zaopatrzonego w podajnik rewolwerowy.

 Pojazd VIII poziomu, Rheinmetall-Borsig Waffentrager, wyposażony w armatę 150mm. | źródło: http://ftr.wot-news.com/ - World of Tanks – Japońskie czołgi już wkrótce dołączą do gry. Rzut okiem na aktualizację 8.9 - wiadomość - 2013-09-19
Pojazd VIII poziomu, Rheinmetall-Borsig Waffentrager, wyposażony w armatę 150mm. | źródło: http://ftr.wot-news.com/
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.