Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 listopada 2017, 19:53

autor: Góral

Wolfenstein II: The New Colossus doczekał się triala

Jeżeli nie przekonały Was do zakupu recenzje strzelanki Wolfenstein II: The New Colossus, to być może uda się to zrobić udostępnionej dziś wersji trial.

Studio Machine Games sprawiło nam dziś miłą niespodziankę, gdyż właśnie udostępniło wersję trial udanej strzelanki Wolfenstein II: The New Colossus. Pozwala ona zapoznać się z całym pierwszym poziomem produkcji. Oczywiście, jeżeli spodoba Wam się to, co Blazkowicz wyprawia ze swoimi przeciwnikami, to po zakupie pełnej wersji zachowacie postępy.

Udostępnienie triala zbiegło się w czasie z licznymi promocjami na rzeczony projekt. Grę obecnie kupicie na wyprzedaży w PlayStation Store (144,50 zł – oferta na razie przeznaczona jest dla abonentów PlayStation Plus, ale od jutra dostępna będzie dla wszystkich), w sklepie Xbox Games (145 zł z Xbox Live Gold, które kupicie na miesiąc za 1 zł), natomiast na Steamie znajdziecie edycję Digital Deluxe Edition (zawiera „podstawkę” oraz przepustkę sezonową) w cenie 174,99 zł.

Wolfenstein II: The New Colossus doczekał się triala - ilustracja #1

Wolfenstein II: The New Colossus ukazał się na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz komputerach osobistych 27 października bieżącego roku. Produkcja okazała się tym, czego oczekiwali fani – szybkim, zrobionym na modłę klasycznych strzelanek shooterem, który jest rozwinięciem pomysłów znanych z wydanego w 2014 roku FPS-a Wolfenstein: The New Order.