Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Wargaming.net Press Release 5 marca 2019, 14:22

Włosi dołączają do World of Tanks: Mercenaries

Nowa linia czołgów w grze oraz tryb RTS powraca.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

W najnowszej, jak zawsze darmowej, aktualizacji dostępnej od dziś, konsolowi gracze mogą zapoznać się z nowymi czołgami produkcji włoskiej. 12 czołgów lekkich i średnich czeka na odkrycie i przetestowanie w bitwach.

Włosi dołączają do World of Tanks: Mercenaries - ilustracja #1

Fani strategii czasu rzeczywistego ucieszą się z powrotu Trybu Dowódcy! Z lotu ptaka można wydawać komendy grupom czołgów i wraz z kolegami z drużyny atakować wroga. Bazując na głosie społeczności, twórcy wprowadzili mnóstwo usprawnień w stosunku do pierwszej wersji, także nowy Tryb Dowódcy będzie jeszcze ciekawszy i lepszy do grania. Strategów z krwi i kości ucieszy dodanie obsługi klawiatury i myszy.

Między 15 a 17 marca świętujemy dzień Świętego Patryka. Za każde 10 zwycięstw gracz otrzyma nagrodę-niespodziankę. Pod koniec miesiąca, od 29 marca do 1 kwietnia powróci Księżycowa Walka, czyli przeniesiemy się z czołgami… w kosmos! Bitwy rozgramy na księżycu i Marsie korzystając z czołgu M24 Lunar przystosowanego do pojedynków w warunkach obniżonej grawitacji. W kosmosie nie obowiązują ziemskie zasady, także tutaj można powrócić do trwającej bitwy nawet jeśli przeciwnicy zniszczą nasz czołg.

Na uwagę zasługuje również trzecia i finalna faza Zimowych Igrzysk. Dostępna do 1 kwietnia, pozwala na zdobycie mnóstwa wolnego doświadczenia, złota, srebra, mnożników i wyjątkowych medali. Na najlepszych i najbardziej zaangażowanych czołgistów za udział w Zimowych Igrzyskach czekają potężne zniżki na nowy czołg premium Thunderbolt (wkrótce w sprzedaży)