Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 lipca 2016, 09:46

autor: Góral

Wkrótce do sieciowej strzelanki Squad trafią pojazdy

Studio Offworld Industries pochwaliło się, nad czym ciężko pracowało w czerwcu. Z udostępnionej rozpiski wynika, że wkrótce fani strzelanki Squad doczekają się m.in. upragnionych pojazdów.

Studio Offworld Industries ujawniło listę nowości, które wkrótce trafią do sieciowej strzelanki Squad. Największą atrakcją wersji 7 mają być wyczekiwane przez fanów produkcji pojazdy, do których deweloperzy przywiązują wiele uwagi. Poszczególne maszyny mają się mocno od siebie różnić i nie chodzi tylko o wygląd, ale również o sposób prowadzenia, uzależniony chociażby od rodzaju opon i zawieszenia. Pojazdy będą mieć spory wpływ chociażby na działania logistyczne – to dzięki nim FOB będą zaopatrywane w potrzebne wyposażenie. Zaznaczono jednak, że to dopiero zalążek powstającego systemu, który będzie rozwijany w kolejnych aktualizacjach. Poniżej możecie obejrzeć, jak w akcji prezentuje się Humvee.

Następne w kolejności jest nowe Radial Menu, dostępne dla liderów oddziału oraz zwykłych żołnierzy, pozwalające na wybieranie rozmaitych elementów wyposażenia. Ponadto pojawią się nowe modele amerykańskich żołnierzy, stworzone we współpracy z byłymi członkami Sił Zbrojnych Stanów Zjednoczonych. Zaowocować ma to oczywiście dużym realizmem. Kolejną nowinką mają być potężne moździerze, w tym M1937 z czasów II wojny światowej. Natomiast karabin maszynowy DShK zostanie w pełni oteksturowany i animowany.

Wkrótce do sieciowej strzelanki Squad trafią pojazdy - ilustracja #1
Moździerz M1937 wkrótce trafi do Squad. - Wkrótce do sieciowej strzelanki Squad trafią pojazdy - wiadomość - 2016-07-05
Moździerz M1937 wkrótce trafi do Squad.
Squad w skrócie:
  • sieciowa strzelanka na komputery osobiste;
  • dostępna od grudnia 2015 roku w Steam Early Access;
  • wkrótce doczeka się debiutu pojazdów i kilku innych nowinek.

Deweloperzy zapowiedzieli również debiut samopowtarzalnego karabinu snajperskiego M110, wspierającego optykę TA31 4X ACOG. Oprócz niego doczekamy się także karabinu SKS oraz pistoletu maszynowego PPSH-41. Poza tym deweloperzy chcą umieścić na mapach bloki mieszkalne. Pracują też nad innymi nowinkami związanymi z poszczególnymi lokacjami, w tym z Yehorivką i Gorodok.

Jak więc widać, prace nad Squad idą pełną parą, choć do czasu opublikowania pełnej wersji jeszcze daleka droga. Jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście, to produkcję nabędziecie w ramach wczesnego dostępu na Steamie w cenie 36,99 euro (około 164 zł).