Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 lipca 2014, 15:00

autor: luckie

WildStar – zgarnij klucz do wersji trial nowego MMORPG-a

Właśnie zaczęliśmy rozdawać klucze do wersji trial WildStar, MMORPG-a od Carbine Studios. Jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem serwisu gry-online.pl i masz ochotę wypróbować grę, odbierz jeden z 3000 kodów, które przygotowaliśmy dla naszych czytelników.

Liara już nie może się doczekać Twojej wizyty w świecie WildStar - WildStar – zgarnij klucz do wersji trial nowego MMORPG-a - wiadomość - 2014-07-28
Liara już nie może się doczekać Twojej wizyty w świecie WildStar

Zainteresowani wypróbowaniem WildStar – nowego MMORPG-a wydanego przez firmę NCsoft (Lineage, Guild Wars)? Zgodnie z zapowiedzią, mamy dla Was klucze do wersji próbnej gry. Umożliwiają one rozgrywkę przez 7 dni oraz doprowadzenie swojej postaci do 20 poziomu doświadczenia. Kody odbierać mogą wszyscy czytelnicy serwisu gry-online.pl z potwierdzonym adresem email, zarejestrowani przed 28 lipca 2014 roku. Warto się jednak pośpieszyć, ponieważ liczba wejściówek jest ograniczona. Tradycyjnie, dla posiadaczy Abonamentów Premium z wykupioną opcją VIP przygotowaliśmy osobną pulę, w której kluczy nie zabraknie dla nikogo. Stronę promocji oraz instrukcję dotyczącą wykorzystania kodów znajdziecie w tym miejscu:

  1. Pobierz klucz na wersję trial gry WildStar
  2. Pobierz klucz na wersję trial gry WildStar - promocja dla posiadaczy Abonamentów Premium z opcją VIP

WildStar debiutancka produkcja MMO zespołu Carbine Studios, którego część pracowała wcześniej przy World of Warcraft. Tytuł łączy ze sobą klimaty fantasy i science-fiction, zabierając graczy na pełną sekretów planetę Nexus. WildStar opiera się na nietypowym systemie płatności – gracze mogą wykupić miesięczny abonament, a następnie zapracować w grze na jego przedłużenie (lub kupić je za wirtualne pieniądze).

  1. Recenzja gry WildStar – MMO próbującego sięgnąć gwiazd
  2. WildStar - przewodnik po grze
  3. Oficjalna strona gry WildStar