Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 lutego 2017, 12:17

autor: Góral

Wieści ze świata (Deep Down, Bethesda na E3, Watch Dogs 2, Darkside) 17/2/2017

Dziś piszemy o nadchodzącej zapowiedzi nowej gry twórcy DayZ, konferencji firmy Bethesda Softworks na E3, odnowieniu marki Deep Down, dodatku Human Conditions do Watch Dogs 2 oraz skasowanej produkcji o tytule Darkside. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wkrótce zapowiedź nowej gry twórcy DayZ

Dean Hall, autor słynnej modyfikacji DayZ, która za sprawą studia Bohemia Interactive przerodziła się w samodzielną produkcję, wkrótce ujawni swój kolejny projekt. Dojdzie do tego 1 kwietnia podczas imprezy EGX Rezzed 2017. Na temat gry nie wiemy na razie prawie nic. Jedyną pewną informacją jest, że nie będzie to tytuł przeznaczony dla gogli rzeczywistości wirtualnej, jak poprzednia produkcja Halla, zatytułowana Out of Ammo. Czekamy zatem na dalsze konkrety.

Bethesda Softworks na E3

Firma Bethesda Softworks potwierdziła, że podobnie jak w 2016 roku, zorganizuje swoją konferencję podczas targów E3. Wydarzenie odbędzie się w tym samym czasie, co rok temu, a więc 13 czerwca o godzinie 4:00 czasu polskiego. Obecnie ciężko stwierdzić, jakie gry pokaże amerykański wydawca, ale bardzo możliwe, że doczekamy się wreszcie oficjalnej zapowiedzi ujawnionej w 2015 roku przez Alicję Bachledę-Curuś kontynuacji strzelanki Wolfenstein: The New Order.

Kontynuacja Wolfenstein: The New Order ponoć będzie się nazywać Wolfenstein: New Colossus. - Wieści ze świata (Deep Down, Watch Dogs 2, Darkside) 17/2/2017 - wiadomość - 2017-02-17
Kontynuacja Wolfenstein: The New Order ponoć będzie się nazywać Wolfenstein: New Colossus.

Deep Down żyje?

Pamiętacie jeszcze taką grę jak Deep Down? Capcom zapowiedział ją w 2013 roku, ale do dziś nic z tego nie wyszło. Dwa lata temu poinformowano jedynie, że tytuł cały czas jest w produkcji, choć przeszedł duże zmiany. Firma ostatnio ponownie zarejestrowała nazwę (dzięki, GameSpot), więc najwyraźniej coś jeszcze zamierza zrobić z tą marką, ewentualnie po prostu zaklepuje tytuł tak na wszelki wypadek. Być może na tegorocznym E3 doczekamy się ponownej zapowiedzi tej interesującej produkcji. Trzymamy kciuki!

Watch Dogs 2: Human Conditions ukaże się za kilka dni

Watch Dogs 2 zadebiutowało w listopadzie 2016 roku na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz PC-tach. Produkcja doczekała się już kilku aktualizacji i dodatków. Najnowsze DLC, zatytułowane Human Conditions, ukaże się 21 lutego na urządzeniu firmy Sony i 23 marca na sprzęcie Microsoftu oraz komputerach osobistych. W rozszerzeniu znajdziemy m.in. nowe misje, niewidzianych wcześniej przeciwników, kolejne strefy miasta oraz garść dodatkowych wyzwań. Poniżej zamieszczamy zwiastun dodatku.

Darkside – szkice koncepcyjne z anulowanej gry twórców God of War

Studio Sony Santa Monica najbardziej znane jest ze słynnej serii God of War, a obecnie pracuje nad kolejną odsłoną przygód Kratosa. Deweloper często jednak pomaga innym firmom współpracującym z Sony, a poza tym właśnie dowiedzieliśmy się, że pracował nad nową marką, nazwaną Darkside. Tytuł miał trafić na konsolę PlayStation 4, ale z niewyjaśnionych powodów został porzucony. Zachowały się jednak szkice koncepcyjne, z których wynika, że miała to być gra science fiction. Kilka z nich znajdziecie poniżej, a po więcej odsyłam w to miejsce.

Galeria obrazków

Polecamy też najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier: