Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 lipca 2022, 08:33

autor: Adrian Werner

Wiemy, kiedy poznamy „przyszłość Assassin's Creed”

Zapowiedziano Ubisoft Forward, czyli wielki pokaz gier wydawcy, podczas którego najpewniej poznamy przyszłość marki Assassin’s Creed.

Ujawniono termin pokazu Ubisoft Forward, czyli prezentacji, na której poznamy plany wydawcy.

  1. Pokaz odbędzie się 10 września 2022 roku. Wydarzenie wystartuje o 21:00 czasu polskiego.
  2. Transmisję będzie można obejrzeć m.in. w serwisach YouTube i Twitch oraz na oficjalnej stronie Ubisoftu.
  3. Kilka tygodni temu wydawca informował, że we wrześniu „ujawni przyszłość cyklu Assassin’s Creed”, więc prawie pewne jest, że nastąpi to właśnie podczas Ubisoft Forward.
  4. Możliwe, że już za dwa miesiące nastąpi oficjalna zapowiedź projektu Assassin's Creed Infinity, o którym mówi się od dłuższego czasu.

Przypomnijmy, że w tym roku wydawca nie brał udziału w dużych czerwcowych imprezach, mających zastąpić odwołane targi E3. Zorganizowano za to krótką prezentację z okazji 15. urodzin serii Assassin’s Creed, ale koncentrowała się ona na nowej zawartości do AC Valhalla.

Głodni nowości fani Ubisoftu nie będą mieli w najbliższych miesiącach powodów do narzekań. Jutro odbędzie się pokaz Skull and Bones, podczas którego zobaczymy m.in. obszerny gameplay i dowiemy się, jakie zmiany wprowadzono w rozgrywce od ostatniej prezentacji.

Firma Ubisoft potwierdziła również swoją obecność na targach gamescom 2022. Jest to o tyle ciekawe, że z uczestnictwa w imprezie zrezygnowało wielu gigantów branży, w tym Sony, Nintendo, Activision Blizzard oraz Take-Two.

  1. Nie wierzę w remaster gry Assassin's Creed 1, ale chciałbym się mylić
  2. Recenzja Assassin's Creed Valhalla – to jest Asasyn, którego szukacie
  3. Assassin's Creed Valhalla – poradnik do gry
  4. Assassin's Creed Valhalla – strona oficjalna
  5. Ubisoft – oficjalna strona