Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 listopada 2020, 16:45

autor: Entelarmer

Wiedźmini trafią za darmo do Gwinta w nowym dodatku

Studio CD Projekt RED ujawniło kolejne bezpłatne rozszerzenie Gwinta: Wiedźmińskiej gry karcianej. Tym razem otrzymamy bohaterów powiązanych ze szkołami wiedźminów.

Serial o przygodach Geralta jeszcze długo nie otrzyma drugiego sezonu, ale w międzyczasie doczekamy się powrotu wiedźmina (czy raczej wiedźminów) w innej formie. Studio CD Projekt RED zapowiedziało nowe darmowe rozszerzenie do Gwinta: Wiedźmińskiej gry karcianej o podtytule Wiedźmini. Ogłoszeniu towarzyszy zwiastun udostępniony przez twórców.

Dodatek ukaże się 8 grudnia i do tego czasu będzie można zakupić jego zestawy przedpremierowe. Rozszerzenie wprowadzi do gry 70 nowych kart (po 10 dla każdego stronnictwa plus 10 neutralnych), które mają być powiązane z sześcioma szkołami wiedźminów. Otrzymamy też nowe słowo kluczowe. Adrenalina będzie aktywować się w momencie, kiedy na planszy pozostanie nie więcej niż określona liczba kart. Część z nowych egzemplarzy możecie już zobaczyć na oficjalnej stronie gry oraz zamieszczonym powyżej zwiastunie. Więcej na temat Gwinta: Wiedźminów dowiemy sie w tygodniach poprzedzających premierę dodatku.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.