Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 15 lipca 2021, 08:53

Wiedźmin: Pogromca potworów - zobacz przedpremierowe gameplaye

Nowy Wiedźmin jest tuż za rogiem, ale część graczy bawi się w grze od dłuższego czasu. Dzięki temu możemy raz jeszcze sprawdzić, jak prezentuje się Wiedźmin: Pogromca potworów przed premierą.

Ledwie tydzień dzieli nas od premiery mobilnej przygody w świecie Wiedźmina. Być może warto sprawdzić, jak prezentuje się produkcja tuż przed debiutem. Nie będzie z tym większego problemu, bo grupa graczy otrzymała wcześniejszy dostęp do Wiedźmina: Pogromcy potworów od firmy CD Projekt. W efekcie w sieci pojawiło się sporo nowych nagrań z gry. Oczywiście część z tych materiałów prezentuje też „rozgrywkę” w rzeczywistym świecie. Jeśli jednak zależy Wam na obejrzeniu wyłącznie tego, co dane nam będzie zobaczyć na ekranie smartfona, poniżej znajdziecie bezpośrednie nagranie z samego urządzenia.

Już wcześniej mieliśmy okazję zobaczyć dzieło studia Spokko w akcji, a ogólny schemat rozgrywki – dobrze znany z Pokemon GO – nie jest wielką tajemnicą. Jednakże niedawno CD Projekt zaktualizował Monster Slayera do wersji 0.9.6. Oprócz nowych potworów i poprawek balansu update wprowadził m.in. pierwszy sezon zadań fabularnych. Filmik zamieszczony powyżej prezentuje tę i inne nowinki w polskim wydaniu gry.

Zapewne nie zobaczyliśmy jeszcze wszystkich atrakcji gry (beta nie oferuje choćby rozbudowanych opcji społecznościowych), ale na doświadczenie jej w pełnej krasie musimy jeszcze trochę poczekać. Wiedźmin: Pogromca potworów zadebiutuje 21 lipca na urządzeniach mobilnych z systemami iOS oraz Android.

  1. Oficjalna strona gry The Witcher: Monster Slayer
  2. Oficjalna strona studia Spokko
  3. Oficjalna strona CD Projekt RED
E3 2021