Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 2 lipca 2021, 17:21

W The Witcher: Monster Slayer zagramy jeszcze w tym miesiącu

The Witcher: Monster Slayer, inspirowana Pokemon GO gra AR/RPG od CD Projekt RED i studia Spokko, otrzymał datę premiery. Tytuł będzie dostępny na urządzeniach mobilnych jeszcze w tym miesiącu.

CD Projekt RED oraz studio Spokko ogłosiły datę premiery The Witcher: Monster Slayer – inspirowanej Pokemon GO mobilnej gry RPG wykorzystującej rozszerzoną rzeczywistość, w której jako świeżo wyszkoleni wiedźmini zapolujemy na potwory znane z uniwersum wykreowanego przez Andrzeja Sapkowskiego. Tytuł zadebiutuje na urządzeniach z systemami Android i iOS 21 lipca 2021 roku. Poniżej możecie zobaczyć krótki trailer promocyjny.

Akcja The Witcher: Monster Slayer została osadzona na długo przed wydarzeniami z cyklu gier „Redów”. Mroczny świat fantasy – w który dzięki funkcjom rozszerzonej rzeczywistości „przekształcimy” otaczające nas środowisko – zamieszkiwany jest przez liczne monstra. Do walki z nimi został powołany cech wiedźminów, w którego adepta się wcielimy, by zapolować na nękające ludzi bestie.

Jeśli tego Wam za mało, to musicie poczekać na WitcherCon – dedykowane marce Wiedźmin wydarzenie organizowane przez CD Projekt RED i Netflixa. Event odbędzie się 9 i 10 lipca, a na jego drugi dzień zaplanowano cały segment poświęcony The Witcher: Monster Slayer.

A może i bez tego wiecie, że lato upłynie Wam na zabijaniu potworów, i posiadacie urządzenie z systemem Android? W takim razie możecie wstępnie zarejestrować się w Google Play już teraz. Dzięki temu wyruszycie na Szlak niezwłocznie po premierze, a jako dodatkową nagrodę otrzymacie Stalowy miecz z Kaer Morhen, zapewniający dodatkowe 10% doświadczenia za każdą ubitą maszkarę.

E3 2021