Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 czerwca 2021, 17:06

autor: hexx0

Oficjalny zwiastun WitcherConu zapowiada program imprezy

WitcherCon, czyli wydarzenie poświęcone marce Wiedźmin, otrzymało oficjalny zwiastun, który zdradza program imprezy. Miesza on sceny z serialu Netflixa z tymi z gry CD Projekt RED. Event rozpocznie się 9 lipca.

Na Twitterze poświęconym growej serii Wiedźmin od studia CD Projekt RED pojawił się zwiastun WitcherConu, czyli wydarzenia organizowanego przez polskich deweloperów i ludzi odpowiedzialnych za serial Netflixa o tym samym tytule. Półminutowa zapowiedź nadchodzącego eventu zdradza część tego, co czeka nas na początku lipca. Możecie obejrzeć ją poniżej.

Krótkie wideo w ciekawy sposób miesza sceny z serialu z tymi z Wiedźmina 3. Jedna z nich – pochodząca z wesela, w którym bierzemy udział w ramach dodatku Serca z kamieniaukazuje postać Shani, co może oznaczać, że medyczka pojawi się w drugim sezonie serii od Netflixa.

Warto też zwrócić uwagę, że w wydarzeniu wezmą udział nie tylko znani z serialu aktorzy – Henry Cavill, Freya Allan i Anya Chalotra – czy jego showrunnerka Lauren Schmidt Hissrich, ale także szef warszawskiego studia, Adam Badowski. Możemy więc spodziewać się wielu ciekawych wywiadów i niespodzianek. Nie mamy jednak co liczyć na zapowiedź nowej gry z uniwersum wykreowanego przez Andrzeja Sapkowskiego.

WitcherCon odbędzie się w dniach 9-10 lipca. Więcej o samym wydarzeniu pisaliśmy tutaj.