Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 24 maja 2019, 17:55

autor: Bartosz "Frozen" Krawcewicz

Wiedźmin Netflixa – nilfgaardzkie zbroje na materiałach z planu

W internecie pojawiły się nowe nieoficjalne nagrania i zdjęcia z planu serialu Wiedźmin produkowanego przez platformę Netflix. Dzięki nim możemy dokładnie przyjrzeć się zbrojom noszonym przez żołnierzy Nilfgaardu.

Źródłem wszystkich zdjęć i filmów z planu jest serwis Redanian Intelligence. - Wiedźmin Netflixa – nilfgaardzkie zbroje na materiałach z planu - wiadomość - 2019-05-24
Źródłem wszystkich zdjęć i filmów z planu jest serwis Redanian Intelligence.

Tydzień temu strona Redanian Intelligence udostępniła nieoficjalne materiały z planu Wiedźmina od Netfliksa, na których po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć obóz Nilfgaardu. Ten sam serwis wrzucił właśnie do sieci kolejne zdjęcia przedstawiające wygląd przebywających tam żołnierzy w pełnym rynsztunku, a także trwający minutę film – składankę nagranych komórką klipów z planu.

Prace nad serialem są już na ukończeniu. Według nieoficjalnych doniesień, pierwszy sezon Wiedźmina ma pojawić się na platformie Netflix w grudniu tego roku. Showrunnerką ekranizacji jest Lauren S. Hissrich, a jednym z producentów wykonawczych dzieła jest Tomasz Bagiński, dyrektor kreatywny firmy Platige Image. W serialu wystąpią między innymi: Henry Cavill jako Geralt z Rivii, Freya Allan jako Ciri i Anya Chalotra jako Yennefer. Niedawno dowiedzieliśmy się, że scenariusz serialu był gruntownie zmieniany aż dziewięć razy w trakcie produkcji.