Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 stycznia 2023, 15:42

autor: Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Pudełkowy Wiedźmin 3 Next Gen z nieodległą datą wydania

CD Projekt Red ujawniło dokładną datę wydania pudełkowej wersji gry Wiedźmin 3 Next Gen. Miłośnicy fizycznych nośników mogą już szykować zaskórniaki.

Źródło fot. CD Projekt RED
i

14 grudnia 2022 roku na długo zostanie zapamiętany przez graczy. Tego dnia, po wielu latach od premiery oryginalnego Wiedźmina 3, zadebiutowała aktualizacja do next-genowej wersji tej kultowej produkcji studia CD Projekt RED. Co prawda to wydarzenie nie obyło się bez problemów, ale finalnie nowy-stary tytuł okazał się sporą gratką dla fanów serii. Tych powinien ucieszyć fakt, że już niedługo na rynku pojawi się fizyczne wydanie podrasowanej „trójki”.

CD Projekt RED poinformowało, że pudełkowe wydanie gry Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Kompletna na PS5 i XSX/S zadebiutuje 26 stycznia. W jej skład wejdzie nie tylko podstawowa wersja, ale również oba rozszerzenia fabularne — Serca z kamienia oraz Krew i wino — a także komplet 16 wydanych DLC.

Pudełkowy Wiedźmin 3 Next Gen z nieodległą datą wydania - ilustracja #1
Źródło: CD Projekt RED

Jakiś czas temu informowaliśmy, że w pudełku znajdzie się płyta z podstawową wersją gry, a także dodatkami Serca z kamienia oraz Krew i wino. Dodatkowo w skład zestawu wejdą wszystkie oficjalne DLC i ulepszenia wydane na przestrzeni ostatnich siedmiu lat, w tym aktualizacja next-genowa. Wedle ówczesnych doniesień gracze powinni liczyć się z wydatkiem około 160 zł.

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Zamiast obliczać, ile Ala ma kotów, wolał zamykać się w swoim świecie i wymyślać nowe historie ulubionego anime – Dragon Ball. Po latach nauki przyszedł czas stagnacji, którą wolał nazywać „szukaniem życiowego celu”. Wypatrując przeznaczenia w trakcie 58. seansu ukochanej Szklanej pułapki, postanowił – niczym John McCLane – zawalczyć o lepszą przyszłość. Z pomocą przyszła redakcja Gry-Online.pl, która przyjęła go pod swoje skrzydła. Jako że autor jest świeżakiem w newsroomie, nie ma jeszcze docelowej tematyki na jakiej chce się skupić (mimo że podstępny Łosiu wabi go w mroki gamingu). Możecie się zatem spodziewać od „Ponurego Żniwiarza” newsa o symulatorze rolnictwa, jak i wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Jeśli kiedykolwiek usłyszycie, że granie na konsoli i oglądanie filmów do niczego nie doprowadzi – przypomnijcie sobie Kamila.

więcej