Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 czerwca 2019, 11:42

autor: Entelarmer

Wiedźmin 3 na Nintendo Switch? Głos Geralta droczy się z fanami

Pojawiły się kolejne doniesienia na temat wydania gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na konsoli Nintendo Switch. Ich źródłem jest Doug Cockle, czyli angielski głos Geralta z Rivii, który odniósł się do krążących pogłosek na Twitterze.

AllegroGG Wszystko dla Graczy
Głos Geralta przemówił w sprawie wydania trzeciego Wiedźmina na Switcha. - Wiedźmin 3 na Nintendo Switch? Głos Geralta droczy się z fanami  - wiadomość - 2019-06-07
Głos Geralta przemówił w sprawie wydania trzeciego Wiedźmina na Switcha.

Od pewnego czasu pojawiają się pogłoski na temat wydania Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu na konsoli Nintendo Switch. Dotychczas opierały się one na ofertach zamieszczanych przez sklepy i łatwo było je zbyć jako niepotwierdzone plotki. Co innego jednak, gdy w temacie wypowiada się Doug Cockle, czyli angielski głos Geralta z Rivii. Aktor udostępnił na Twitterze wpis na temat możliwości ukazania się trzeciego Wiedźmina na platformie Nintendo z dopiskiem: „Kto jeszcze chciałby to zobaczyć… ;)”.

Trudno uznać to za oficjalne potwierdzenie – Cockle może po prostu podzielać entuzjazm graczy co do potencjalnego wydania gry na Switcha. Niemniej nie można wykluczyć, że wie on coś więcej na ten temat i droczy się z fanami, rzucając im porozumiewawcze mrugnięcie (także dosłownie, za pomocą emotikonu). Jak jest naprawdę, dowiemy się wkrótce. Transmisja Nintendo Direct z okazji targów E3 2019 odbędzie się 11 czerwca o godzinie 3:00 czasu polskiego. Jeśli Wiedźmin 3 nadciąga na Switcha, z pewnością zobaczymy go w trakcie prezentacji japońskiego koncernu.