Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 maja 2016, 18:07

autor: Góral

Wiedźmin 3: Krew i wino doczekał się zwiastuna premierowego

Do premiery dodatku Krew i wino do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon pozostało kilka dni, ale deweloperzy postanowili już zaprezentować zwiastun premierowy. Obejrzycie go w rozwinięciu wiadomości w polskiej wersji językowej.

Do premiery dodatku Krew i wino do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon pozostało jeszcze kilka dni. Studio CD Projekt RED postanowiło jednak już dziś zaprezentować efektowny zwiastun premierowy, który obejrzycie powyżej w polskiej wersji językowej. Tytuł dostępny będzie od 31 maja na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i komputerach osobistych w ramach cyfrowej dystrybucji. Rozszerzenie oferować ma około 30 godzin rozgrywki, nową krainę i mnóstwo zadań, co przełoży się na jego rozmiar – w zależności od platformy sprzętowej będzie to 10 – 15 GB. Co prawda Krew i wino doczeka się w Polsce pudełkowego wydania na PS4 i PC, jednak w środku nie znajdziemy płyty z dodatkiem, a kod umożliwiający jego pobranie.

Wiedźmin 3: Krew i wino doczekał się zwiastuna premierowego - ilustracja #2
Wiedźmin 3: Krew i wino doczekał się zwiastuna premierowego - ilustracja #3

Wiedźmin 3: Krew i wino to drugie rozszerzenie do polskiego hitu z 2015 roku. Niewykluczone również, że będzie to ostateczne pożegnanie z serią, gdyż ostatnio Marcin Iwiński, jeden z założycieli CD Projektu, wyjawił, że: „to zakończenie i w najbliższej przyszłości nie będzie kolejnego Wiedźmina, jeśli w ogóle kiedyś jeszcze będzie”. Tak czy siak, kolejna przygoda Geralta zapowiada się bardzo dobrze. Tym razem wiedźmin trafi do krainy Touissant, której mieszkańcy nękani są przez tajemniczego mordercę, zabijającego ludzi w dziwny sposób. Lokalni rycerze nie mogą poradzić sobie z tym problemem, więc księżna Anna Henrietta zatrudnia znanego łowcę potworów.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach