Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 lipca 2015, 20:12

autor: shav

Wiedźmin 3: Dziki Gon – ostatnie z darmowych DLC to Nowa Gra Plus

Studio CD Projekt RED ujawniło zawartość ostatniego z bezpłatnych dodatków do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Już wkrótce do naszej dyspozycji zostanie oddany tryb Nowa Gra Plus.

Twórcy gry spełnią życzenia fanów - Wiedźmin 3: Dziki Gon – ostatnie z darmowych DLC to tryb Nowa Gra Plus - wiadomość - 2015-07-27
Twórcy gry spełnią życzenia fanów

Na oficjalnej stronie gry Wiedźmin 3: Dziki Gon w serwisie Facebook pojawiła się zapowiedź ostatniego, darmowego dodatku, którym będzie długo oczekiwany przez graczy tryb Nowa Gra Plus. Niestety, twórcy nie ujawnili więcej szczegółów na ten temat. Możemy jednak spodziewać się, że będzie on funkcjonował podobnie, jak w innych produkcjach i pozwoli na rozpoczęcie zabawy od nowa, jednak przy zachowaniu naszego poziomu, umiejętności i zdobytego ekwipunku. Takie rozwiązanie idealnie sprawdzi się w przypadku osób, które chciałyby zdobyć osiągnięcie lub trofeum za ukończenie gry na wyższym poziomie trudności, ale też stwarza idealną okazję do przejścia gry po raz kolejny, bez potrzeby ponownego rozwijania głównego bohatera, dokonując przy tym innych wyborów, mających wpływ na rozwój historii.

Dodatek dostępny będzie na wszystkich trzech platformach – PC, PlayStation 4 i Xbox One. Posiadacze konsol pobiorą go z PlayStation Store lub Xbox Live, natomiast gracze pecetowi będą musieli skorzystać z platformy Steam lub GOG. Data debiutu trybu Nowej Gry Plus nie jest jeszcze znana, wiemy jedynie, że nie pojawi się w tym tygodniu.

Poza 16 darmowymi DLC, Wiedźmin 3: Dziki Gon doczeka się też dwóch dużych, płatnych rozszerzeń. Serca z Kamienia oraz Wino i Krew zapewnią łącznie około 30 godzin zabawy.