Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 sierpnia 2013, 17:15

autor: Kamil Zwijacz

Wiedźmin 3: Dziki Gon - opublikowano nowe screeny

Zaplanowana na przyszły rok gra Wiedźmin 3: Dziki Gon doczekała się nowych screenów, opublikowanych z okazji targów Gamescom.

Twórcy gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, studio CD Projekt RED, opublikowali nowe materiały graficzne z jednej z najbardziej wyczekiwanych produkcji. Tytuł zadebiutuje na rynku w przyszłym roku, w wersji na konsole PlayStation 4, Xbox One i komputery PC.

Wiedźmin 3: Dziki Gon to jedna z najbardziej oczekiwanych gier.

Zaprezentowane z okazji niemieckich targów Gamescom screeny prezentują wybrane miejsca, walkę z niektórymi przeciwnikami i po raz kolejny pozwalają stwierdzić, że będziemy mieć do czynienia z jedną z najładniejszych gier na rynku.

Wiedźmin 3: Dziki Gon zachwyci nas zapewne nie tylko oprawą graficzną, ale także udźwiękowieniem. Nie tak dawno temu okazało się, że w polskiej produkcji wystąpi Charles Dance, aktor znany z serialu Gra o tron czy chociażby z filmu Obcy 3. Użyczy on głosu cesarzowi Emhyrowi var Emreisowi.

Z częścią zaprezentowanych screenów zaznajomicie się w niniejszej wiadomości. Po więcej odsyłam Was do naszej galerii. Jednocześnie zachęcam do obejrzenia świetnego zwiastuna zatytułowanego Zabójca Potworów, który opublikowano w zeszłym tygodniu.

Wiedźmin 3: Dziki Gon ukaże się w przyszłym roku.