Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 sierpnia 2014, 18:05

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Wiedźmin 3: Dziki Gon - obejrzyj ponad 30-minutowy gameplay

Studio CD Projekt RED opublikowało kolejne nagranie z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Tym razem przygotowano ponad 30-minutową prezentację rozgrywki, wraz z komentarzem jednego z twórców.

Studio CD Projekt RED podsumowało swoją obecność na zakończonych w niedzielę targach gamescom i, co dużo ważniejsze, opublikowało ponad półgodzinne nagranie z rozgrywką z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Dzięki niemu po raz kolejny możemy obejrzeć w akcji jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji RPG, która, co tu dużo mówić, zapowiada się po prostu świetnie. Część scen widocznych na dzisiejszym nagraniu mogliśmy obejrzeć na wcześniejszych prezentacjach, niemniej długi gameplay obfituje w sporo nowej zawartości. Tytuł ukaże się 24 lutego 2015 roku na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych.

Wiedźmin 3: Dziki Gon to trzecia odsłona popularnej serii gier RPG tworzonych przez polskie studio CD Projekt RED. Część pierwsza ukazała się w 2007 roku tylko na komputerach osobistych. „Dwójka” trafiła na PC-ty w 2011 roku, by w 2012 doczekać się wersji na konsolę Xbox 360. „Trójka” od razu ukaże się na najnowszych urządzeniach firm Sony i Microsoft oraz PC-tach, dzięki czemu firma CDP.pl zamierza sprzedać w Polsce 150-200 tys. egzemplarzy. Więcej informacji na temat tej produkcji znajdziecie w naszym kompendium.