Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 lipca 2016, 11:33

autor: Góral

Wiedźmin 3: Dziki Gon - nowy materiał wideo z moda FPP

Od jakiegoś czasu trwają prace nad modyfikacją gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, która pozwoli zwiedzać świat w perspektywie FPP. SkacikPL, twórca projektu, opublikował nowy materiał wideo, prezentujący obecną wersję moda.

Od jakiegoś czasu SkacikPL pracuje nad modem do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, wprowadzającym do produkcji tryb FPP. Kilka dni temu moder opublikował nowy materiał wideo z rzeczonego projektu, który obejrzycie poniżej. Ponadto w komentarzach pod nagraniem twórca odpowiedział na kilka pytań oglądających, dzięki czemu dowiedzieliśmy się np., że obecna wersja modyfikacji ukaże się wkrótce na forum firmy CD Projekt (wcześniejszy build możecie pobrać stąd). Ponadto materiał zawiera krótki fragment z walką, jednak jest ona obserwowana w perspektywie TPP. SkacikPL wyjawił, że w silniku gry znajduje się kilka elementów sprawiających, że starcia w FPP wypadają po prostu źle, ale niestety nie może ich zastąpić. Mimo wszystko, samo zwiedzanie świata patrząc z oczu Geralta i tak zapowiada się na ciekawe doświadczenie.

Wiedźmin 3: Dziki Gon dostępny jest od maja 2015 roku na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Produkcja doczekała się już dwóch dużych dodatków – Serca z Kamienia z października 2015 roku i Krew i wino sprzed kilku tygodni. Na tym deweloper kończy rozwój tytułu, przynajmniej jeżeli chodzi o rozszerzenia, gdyż w planach studia CD Projekt RED znajduje się jeszcze wersja Game of the Year Edition, zawierająca „podstawkę” oraz wszystkie wypuszczone do tej pory dodatki i aktualizacje. Nie znamy jeszcze daty premiery ani ceny tego wydania, ale mówi się, że ukaże się ono pod koniec sierpnia.

Wiedźmin 3: Dziki Gon - nowy materiał wideo z moda FPP - ilustracja #1