Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 września 2015, 12:40

autor: Michał "Meehow" Jodłowski

Wiedźmin 3: Dziki Gon – nadchodzący patch rozbuduje romanse

Jak wynika z informacji udzielonych przez studio CD Projekt RED, nadchodzący patch do Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu rozbuduje obecne w grze romanse.

Wiedźmin 3: Dziki Gon zaoferuje bardziej rozbudowane romanse w nadchodzącym patchu. - Wiedźmin 3: Dziki Gon – nadchodzący patch rozbuduje romanse - wiadomość - 2015-09-04
Wiedźmin 3: Dziki Gon zaoferuje bardziej rozbudowane romanse w nadchodzącym patchu.

Uwaga! W newsie pojawiają się pomniejsze spoilery

Nadchodzący patch do Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu rozbuduje istniejące w grze możliwości romansowe – takiej informacji udzielił Marcin Momot, community manager i koordynator witryny internetowej thewitcher.com, na oficjalnym forum dyskusyjnym serii Wiedźmin. Według tego, czego udało się dowiedzieć serwisowi Kotaku, w kolejnej łatce możemy się spodziewać dodatkowych dialogów dla Triss i Yennefer. Rzeczony zabieg jest odpowiedzią twórców gry na głosy niezadowolenia społeczności graczy z nierównej ilości interakcji romansowych z dwiema przyjaciółkami i zarazem potencjalnymi wybrankami Geralta. Niestety, w tej chwili nie jest znana data premiery wspomnianego patcha. Tak czy owak, tego typu ulepszenia z pewnością są zachętą do skorzystania z opcji Nowej Gry Plus, którą niedawno wprowadziło ostatnie darmowe DLC.

Od dnia premiery, czyli 19 maja bieżącego roku, rodzime studio CD Projekt RED pracuje nad rozwojem swojego najnowszego dziecka. Otrzymaliśmy za darmo 16 pomniejszych DLC, a w drodze są dwa duże, pełnoprawne rozszerzenia gry. Ponadto REDzi nieustannie patchują trzeciego Wiedźmina. Warto także przypomnieć, że Dziki Gon dotychczas rozszedł się w nakładzie przekraczającym 6 milionów sztuk na całym świecie, zaś nad Wisłą znalazł powyżej 260 tysięcy nabywców. Inwestycja w wiedźmińską markę okazała się zatem lukratywnym przedsięwzięciem.