Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 września 2022, 09:05

autor: Adrian Werner

Wiedźmin 3: Dziki Gon na PS5 i XSX zgodnie z planem, CD Projekt RED potwierdza

Grupa CD Projekt potwierdziła, że prace nad next-genowym upgrade'em gry The Witcher 3 przebiegają dobrze i projekt ukaże się pod koniec tego roku.

Wczoraj firma CD Projekt podsumowała swoją działalność w pierwszej połowie 2022 roku. Największe emocje wbudził Cyberpunk 2077, ale warto zwrócić uwagę na wzmiankę na temat next-genowej wersji trzeciego Wiedźmina.

  1. CD Projekt potwierdził, że prace nad projektem przebiegają dobrze i zgodnie z planem.
  2. Tym samym twórcy są pewni, ze aktualizacja z next-genowym upgrade’em gry Wiedźmin 3: Dziki Gon ukaże się w czwartym kwartale tego roku.
  3. To dobra nowina, gdyż patch zaliczył spory poślizg – pierwotnie miał zadebiutować pod koniec ubiegłego roku.
  4. Przypomnijmy, że nad projektem początkowo pracowało studio Saber Interactive, które wcześniej stworzyło konwersję Dzikiego Gonu na konsolę Nintendo Switch. Potem jednak produkcję przejął wewnętrzny zespół CD Projektu.

Warto na koniec wspomnieć, że w wielu zachodnich serwisach pojawiły się jako świeże informacje, że Wiedźmin 4 ma „zapoczątkować nową sagę”. Nie są to do końca nowe doniesienia, gdyż zasugerowano to już wiele miesięcy temu. Podczas omawiania wyników potwierdzono jednak definitywnie, że CD Projekt ma w planach kilka kolejnych gier z tej serii.

  1. The Witcher – oficjalna strona marki
E3 2021