Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 lipca 2013, 19:35

autor: Ender

Wiedźmin 3: Dziki Gon – główny motyw muzyczny z gry oraz film zza kulis produkcji trailera

Producenci trzeciej odsłony Wiedźmina udostępnili pełną wersję głównego muzycznego motywu przewodniego gry, ścieżkę dźwiękową z najnowszego trailera, a także film zza kulis produkcji jednego z zwiastunów gry.

Podczas prezentacji Wiedźmina 3 na tegorocznych targach E3 po raz pierwszy pokazano trailer, który zawierał fragmenty rozgrywki z tej nadchodzącej produkcji. Dziś polscy twórcy gry udostępnili z kolei ścieżkę dźwiękową z tego klipu, a także pełną wersję muzycznego motywu przewodniego, skomponowanego przez Adama Skorupę oraz Krzysztofa Wierzynkiewicza. Prawie pięciominutowy utwór będzie towarzyszył najważniejszym momentom i wydarzeniom w nowych przygodach Geralta.

To jednak nie wszystko. Przypomnijmy, że z okazji eventu w Los Angeles twórcy przygotowali również mini-film dokumentalny, w którym na tle szkockich krajobrazów opowiadają o powstaniu tytułu, związanych z nim nadziejach oraz swoich inspiracjach. Na opublikowanym właśnie klipie wideo zobaczymy proces jego powstawania. Dzięki temu będziemy mieli rzadką okazję, by zobaczyć od kulis jak polscy deweloperzy radzili sobie z pracą przed kamerą w dość niesprzyjających okolicznościach przyrody.

Premiera Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu planowana jest na 2014 rok. Gra zadebiutuje na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

  1. Oficjalna strona internetowa serii Wiedźmin
  2. Widzieliśmy grę Wiedźmin 3: Dziki Gon - Geralt w akcji prosto z E3 2013