Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 19 maja 2022, 16:15

Nowy Harry Potter na HBO Max? Prezes WarnerBros. planuje spotkanie z J.K. Rowling

Nowy generalny dyrektor Warner Bros. nie próżnuje i zamierza wprowadzić wiele zmian. Najnowsze doniesienia sugerują, że jego pragnieniem jest reaktywacja serii o Harrym Potterze.

Źródło: HBO Max

Jak podaje serwis The Wall Street Journal, David Zaslav w najbliższych tygodniach ma spotkać się z J.K. Rowling w celu omówienia dalszych planów na uniwersum Harry’ego Pottera. WSJ powołując się na swoich informatorów twierdzi, że w przyszłości możemy dostać kilka produkcji w tym świecie, przygotowanych specjalnie dla HBO Max.

Zaslav zamierza stworzyć nowe treści związane z uniwersum Harry’ego Pottera dla HBO Max. Warner Bros. było odpowiedzialne za wszystkie produkcje z tego świata, a nowy CEO planuje spotkanie z J.K. Rowling w celu omówienia sprawy.

Na razie nie wiadomo, w jakim kierunku David Zaslav chciałby podążyć, jeśli chodzi o magiczne uniwersum. Wydaje się jednak, że na tę chwilę można zapomnieć o następnych częściach Fantastycznych zwierząt, które okazały się finansowym niewypałem.

Być może zamiast tego studio Warner Bros. będzie chciało przybliżyć fanom historie powstania Lorda Voldemorta oraz jego dojścia do władzy. Dużym faworytem wśród miłośników uniwersum Harry’ego Pottera jest również nakręcenie serialu o Jamesie Potterze i reszcie Huncwotów.

Wszystkie części Harry’ego Pottera obejrzysz na HBO Max

Czy w takim razie otrzymamy serialową adaptację książek autorstwa J.K. Rowling? Pomimo niewątpliwego sukcesu, jaki osiągnęły filmy, wiele oryginalnych wątków zostało pominiętych lub kompletnie zmienionych. Przyjęcie formatu serialu na pewno pozwoliłoby na lepsze pokazanie niektórych rzeczy znanych z książek.

Trzeba jednak przyznać, że Harry Potter jest marką bardzo dobrze znaną na całym świecie, a posiadające do niego prawa studio Warner Bros. jest tego w pełni świadome. Dlatego powstanie kolejnych produkcji w uniwersum czarodziejów jest tylko kwestią czasu.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.