Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 25 lutego 2014, 17:30

autor: Maciej Jałowiec

Weź los redaktorów GRYOnline.pl w swoje ręce i wygraj 1000 zł oraz strój Thiefa!

Pokieruj losami Garretta! Weź udział w interaktywnym opowiadaniu i zadecyduj, jak będzie postępować legendarny złodziej podczas włamania do rezydencji. Ponadto weź udział w konkursie, w którym do zdobycia są cenne nagrody!

Weź los redaktorów GRYOnline.pl w swoje ręce i wygraj 1000 zł oraz strój Thiefa! - ilustracja #1

Pokieruj losami legendarnego złodzieja i mknij poprzez cienie wprost do wygranej! Po dopiero co zakończonym turnieju w karciance Hearthstone: Heroes of Warcraft, redakcja GRYOnline.pl ma przyjemność zaprosić Was do kolejnej zabawy. Tym razem, w ramach naszego ilustrowanego opowiadania, będziecie mogli wpłynąć na poczynania Garretta (względem innych postaci, w które wcielili się członkowie redakcji GRYOnline.pl), legendarnego złodzieja znanego z serii Thief, a także wziąć udział w konkursie z cennymi nagrodami.

Już teraz zapraszamy Was na specjalną stronę poświęconej zabawie, znajdującej się pod adresem http://thief.gry-online.pl/. Znajdziecie tam początek opowiadania, które jest historią jednego z wielu włamań Garretta. Od godziny 17:00 przez 48 godzin macie możliwość zadecydowania jak dalej potoczą się losy legendarnego złodzieja. Wystarczy, że zalogujecie się na wspomnianej stronie, a następnie oddacie swój głos w ankiecie pod opowiadaniem. Po wspomnianych 48 godzinach opublikowana zostanie kolejna część opowiadania, a Wy będziecie mogli ponownie głosować jak dalej potoczą się losy Garretta. W sumie będziecie cztery razy decydować, jak w naszym opowiadaniu postąpi złodziej.

To jednak nie wszystko. Gdy tylko udostępniona zostanie ostatnia część opowiadania (nastąpi to 3 marca o godzinie 17:00), zakończenie historii będzie zależeć w całości od Was. Zadanie konkursowe polegać będzie bowiem na dopisaniu finału historii Garretta. Jest o co walczyć, gdyż nagrodą dla autora najlepszego zakończenia jest kwota 1000 zł oraz strój Garretta, który możecie zobaczyć na zdjęciach zamieszczonych na stronie konkursu. Wymogi dotyczące prac konkursowych oraz regulamin również zostały tam umieszczone.

W tym miejscu gorąco pragniemy podziękować Grand Hotelowi oraz Willi Decjusza za udostępnienie wnętrz na potrzeby realizacji sesji zdjęciowej. Dziękujemy także fotografowi Pawłowi Wodnickiemu za przygotowanie zdjęć ilustrujących opowiadanie.

Weź los redaktorów GRYOnline.pl w swoje ręce i wygraj 1000 zł oraz strój Thiefa! - ilustracja #2

Gorąco zachęcamy do współtworzenia opowiadania i życzymy powodzenia przy tworzeniu zakończenia!

Thief to najnowszy tytuł o przygodach złodzieja Garretta, stworzony przez doświadczone studio Eidos Montreal. Mogą się oni pochwalić takimi grami jak Deus Ex: Human Revolution (wraz z dodatkiem), czy najnowszą wersją Tomb Raidera. Nowa odsłona klasycznej skradanki wrzuca nas do mrocznego, gotyckiego miasta, zwanego po prostu City, gdzie magia łączy się z parą, a na ulicach króluje zbrodnia. Tak jak w oryginalnej serii, głównym zadaniem jest wkradanie się do rozmaitych rezydencji i posiadłości, by okradać mieszkających w nich bogaczy. Oprócz kosztowności często należy wykradać też brudne sekrety i informacje. Podczas jednego z włamań Garrett zostaje wmieszany w intrygę, która sięga najwyższych szczebli władzy.

Ostatnia aktualizacja: 2014-02-25

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Thief

Thief