Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 kwietnia 2012, 10:35

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Wersja demonstracyjna gry Sniper Elite V2 dostępna w serwisie Steam

Posiadacze pecetów z tygodniowym opóźnieniem w stosunku do użytkowników konsol doczekali się wersji demonstracyjnej gry Sniper Elite V2. Demo można ściągać za pośrednictwem serwisu Steam. Pod względem zawartości nie odbiega od tego, co otrzymali użytkownicy Xboksa 360 i PlayStation 3.

W serwisie dystrybucji cyfrowej Steam pojawiła się wersja demonstracyjna gry Sniper Elite V2. Od zeszłego tygodnia mogą ją także testować posiadacze PlayStation 3 oraz Xboksa 360.

Demo pobierzemy z karty produktu w usłudze Steam. Wcielamy się w nim w snajpera Karla Rairburne’a, który trafia do miasta Schöneberg, a jego zadaniem jest podłożenie ładunku wybuchowego na trasie konwoju transportującego nazistowskiego specjalistę od silników rakietowych. Po drodze przemierzamy ruiny i eliminujemy patrole przeciwników. Ostatecznym celem jest zdobycie dokumentów ujawniających lokalizację fabryki zajmującej się produkcją tytułowej broni V2.

  1. Pobierz demo gry Sniper Elite V2 na PC
Wersja demonstracyjna gry Sniper Elite V2 dostępna w serwisie Steam - ilustracja #1

Wersja demonstracyjna od 10 kwietnia jest dostępna dla „złotych” abonentów usługi Xbox Live (dopiero dwa dni temu została odblokowana dla wszystkich), z kolei 11 kwietnia pojawiła się w ofercie europejskiej wersji PlayStation Network. Pecetowcy otrzymali dokładnie taką samą zawartość dema jak posiadacze konsol.

Sniper Elite V2 już teraz możecie zamawiać m.in. w Sklepie GRY-OnLine, gdzie wersja na PC kosztuje 89,90 złotych, a posiadacze PlayStation 3 oraz Xboksa 360 muszą liczyć się z wydatkiem rzędu 169,90 złotych. Do pre-orderów dołączane są dodatki DLC, na czele z misją polegającą na zabiciu samego Hitlera.

Sniper Elite V2 to kontynuacja gry akcji typu stealth z 2005 roku, w której wcielaliśmy się w snajpera i z dystansu eliminowaliśmy wrogich żołnierzy w trakcie II wojny światowej. Produkcja jest tworzona przez studio Rebellion, a w naszym kraju zostanie wydana 8 maja nakładem dwóch dystrybutorów: firmę Licomp Empik Multimedia (edycja PC - wersja z polskimi napisani) oraz Techland (edycje Xbox 360 i PS3 - wersje anglojęzyczne).

  1. Zapowiedź – Sniper Elite V2, czyli Berlin 1945 roku okiem snajpera