Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 maja 2013, 17:55

Watch Dogs - obejrzyj nowy zapis rozgrywki

W sieci pojawił się nowy, trwający ponad pięć minut filmik, który ukazuje fragmenty rozgrywki z nadchodzącego sandboksa Watch Dogs.

Ostatnie tygodnie to okres prawdziwego wysypu świeżych informacji i materiałów z Watch Dogs. Są to głównie owoce licznych prezentacji, jakie firma Ubisoft zorganizowała niedawno dla prasy branżowej. Do opublikowanych już filmików właśnie dołączył nowy ,ukazujący ponad pięć minut fragmentów zapisów rozgrywki.

  1. Oficjalna strona gry Watch Dogs
  2. Watch Dogs przed premierą - gra, która chce wywrócić sandboksy do góry nogami (zapowiedź)

Gra zaoferuje rozbudowane opcje sieciowe, choć na razie nie ujawniono za wiele konkretów na ten temat. Wiadomo jedynie, że użytkownicy będą mogli przeprowadzić inwazję na świat innego gracza i np. włamać się na jego telefon oraz wgrać na niego wirus. Autorzy nie zapominają jednak o osobach, które nie lubią opcji multiplayer i Watch Dogs pozwoli na zabawę bez podłączenia do sieci.

Przypomnijmy, że Watch Dogs zmierza na pecety oraz konsole Xbox 360, Wii U, PlayStation 3 i PlayStation 4. Gra trafi na półki europejskich sklepów 22 listopada. Warto dodać, że firma Sony zapewniła sobie ekskluzywną zawartość i wersja na PlayStation 3 zaoferuje dodatkowe 60 minut zabawy.