Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 lipca 2020, 11:22

autor: Adrian Werner

Watch Dogs Legion – wyciek screenów z profilami kibola, gliny i szpiega

Do sieci wyciekły nowe screeny z Watch Dogs: Legion. Pozwalają one zobaczyć, jakimi umiejętnościami i ekwipunkiem będą dysponowały postacie kibola, policjantki oraz szpiega.

Watch Dogs Legion – wyciek screenów z profilami kibola, gliny i szpiega - ilustracja #1
Nowy gameplay z gry pokazany zostanie w najbliższą niedzielę.

Jednym z najgorętszych tematów ostatnich dni był wyciek gameplaya z Assassin's Creed: Valhalla. Firma Ubisoft musi mieć problemy z utrzymywaniem materiałów w tajemnicy, gdyż teraz doszło do kolejnego przecieku. Ten jest mniejszy i objął cztery nowe screeny z Watch Dogs: Legion.

Wyciek obrazków z zapowiedzianej dawno gry zazwyczaj nie wywołałby żadnych emocji, ale w tym przypadku jest inaczej, gdyż ze screenów można wywnioskować całkiem sporo. Pokazują one m.in. trzy postacie (szpiega, kibola oraz policjantkę), którymi będziemy mogli pokierować podczas rozgrywki, wraz z ekwipunkiem oraz unikalnymi zdolnościami.

Watch Dogs Legion – wyciek screenów z profilami kibola, gliny i szpiega - ilustracja #2
Watch Dogs Legion – wyciek screenów z profilami kibola, gliny i szpiega - ilustracja #3
Watch Dogs Legion – wyciek screenów z profilami kibola, gliny i szpiega - ilustracja #4
Watch Dogs Legion – wyciek screenów z profilami kibola, gliny i szpiega - ilustracja #5

Szpieg wykorzysta m.in. pistolet z tłumikiem, zegarek potrafiący blokować broń wrogów oraz samochód dysponujący aktywnym kamuflażem optycznym oraz rakietami. Z kolei kibol będzie w stanie wezwać na pomoc kumpli, a po pijaku ma być bardziej odporny na obrażenia.

Screen z policjantką pokazuje scenę z rozgrywki w mieście, a nie ekran postaci, jak w przypadku szpiega i kibola. Dzięki mundurowi bohaterka uzyska dostęp do wielu zamkniętych miejsc. Jako broń wykorzysta pałkę, a wśród jej umiejętności pojawi się doprowadzenie do wypuszczenia z aresztu zatrzymanej drużyny.

Ostatni ze screenów wart jest uwagi z powodu napisu na ścianie z datą 16 września. Niektórzy fani podejrzewają, że jest to planowana data premiery Watch Dogs: Legion, ale równie dobrze może to być termin jakiegoś wydarzenia w świecie gry.

Przypomnijmy, że Watch Dogs: Legion zmierza na pecety, konsole Xbox One, PlayStation 4, Xbox Series X i PlayStation 5 oraz streamingową platformę Google Stadia. Świeży gameplay z gry pokazany zostanie 12 lipca podczas prezentacji Ubisoft Forward. W jej trakcie będzie można za darmo zdobyć pełną wersję Watch Dogs 2.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Graliśmy w Watch Dogs Legion – sandbox bez głównego bohatera
Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Watch Dogs: Legion

Watch Dogs: Legion