Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 3 września 2020, 11:45

autor: AlexB

Watch Dogs: Legion w zestawie z kartami serii GeForce RTX 3000

Firma Nvidia przygotowała specjalną ofertę dla osób chcących zakupić w przedsprzedaży karty GeForce RTX z serii 30. Przez limitowany czas do urządzenia dodawane będą: cyfrowy egzemplarz Watch Dogs: Legion oraz roczne członkostwo w usłudze GeForce NOW.

Wtorkowa oficjalna prezentacja kart grafiki GeForce RTX z serii 30 podniosła tętno niejednego pecetowca. Wielu z nich zapewne natychmiast sięgnęło po portfel w celu złożenia zamówienia przedpremierowego. Dla takich osób firma Nvidia przygotowała specjalną ofertę. Otóż każdy, kto zakupi GeForce'a RTX 3090, 3080 lub 3070 (bądź całe komputery wykorzystujące któryś z tych podzespołów) otrzyma darmową cyfrową kopię Watch Dogs: Legion, czyli nadchodzącej odsłony popularnego cyklu trzecioosobowych gier akcji z otwartym światem od Ubisoftu, która ma być jedną z pozycji mogących pochwalić się wykorzystaniem technologii ray tracingu.

Watch Dogs: Legion w zestawie z kartami serii GeForce RTX 3000 - ilustracja #1
Jesteście zainteresowani kupnem GeForce’a RTX z serii 30? Watch Dogs: Legion dostaniecie za darmo.

To jeszcze nie wszystko. Do kupowanych w ramach przedsprzedaży kart GeForce RTX z serii 30 dodawana jest także roczna subskrypcja usługi GeForce NOW, która umożliwia strumieniowanie gier na różnych urządzeniach. Warto zauważyć, że promocja obejmuje członkostwo Founders, które gwarantuje priorytetowy dostęp do serwerów.

Uwaga! Należy pamiętać, że oferta jest ograniczona czasowo. Promocja zakończy się 29 października. Otrzymany w jej ramach kod na roczne członkostwo w usłudze GeForce NOW będzie można aktywować do 30 listopada (via VG247).

  1. Oficjalna strona firmy Nvidia
  2. Oficjalna strona gry Watch Dogs: Legion
  3. Grałem w Valhallę i Legion. Tej jesieni stawiam na Watch Dogs

Ostatnia aktualizacja: 2020-09-03

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Watch Dogs: Legion

Watch Dogs: Legion